КПУ за збереження коаліції

Лідер КПУ виступає за збереження Коаліції національної єдності, хоче внести зміни до Конституції та закликає ліві сили підтримати його партію.

Петро Симоненко
УНІАН
Сьогодні лідер КПУ провів прес-конференцію.
Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко виступає за збереження у парламенті наступного скликання Коаліції національної єдності.

Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції. 

"Ми запропонували все, щоб цю коаліцію зберегти", - сказав Симоненко. За його словами, рік, який пропрацювала Коаліція національної єдності, був плідним, було напрацьовано багато цікавих пропозицій, а тому політичні зрушення, які відбулися, мають бути продовжені після виборів. 

"Ми - прибічники того, щоб продовжити те, що ми зараз робимо у складі нинішньої Коаліції національної єдності", - відзначив лідер Компартії.

Крім того, за його словами, КПУ виступає за зміну Конституції України та готова внести проект змін на розгляд всеукраїнського референдуму. Референдум, за словами Симоненка, може бти проведений 30 вересня цього року.

"Ми готові свій текст винести", - сказав лідер КПУ. Водночас Симоненко розкритикував політичні сили, які ініціюють проведення такого референдуму, не маючи тексту проекту змін до Конституції. 

"Референдум не робить честі тим, хто не надає конкретного змісту проекту Конституції, який виноситься на референдум", - сказав Симоненко. Він назвав такі дії політичних сил популізмом і політиканством.

Симоненко, крім того, закликав ліві політичні партії підтримати комуністів на парламентських виборах.

"Координація (дій лівих партій) повинна полягати в тому, щоб разом працювати на ту силу, що проходить у Верховну раду. Таким чином, вона буде захищати привселюдно ліву ідею", - сказав Симоненко. 

Він закликав ліві партії активно приймати участь у виборах, агітуючи свій електорат голосувати за список КПУ. Зі слів Симоненка, найбільш послідовні представники лівої ідеї - КПУ, Соціалістична партія України й Прогресивна соціалістична партія України.

Мартинюк-Янукович
УНІАН
Комуністи пропонують зберегти коаліцію в її нинішньому складі.
З його слів, малі партії лівого напрямку, створені нещодавно, тільки відбирають голоси основних представників лівої ідеї. Симоненко повідомив, що КПУ вже веде переговори про координацію дій на позачергових виборах з СПУ й ПСПУ. 

Втім, створення блоку лівих сил для участі у виборах Симоненко виключив. "На ці вибори єдиного блоку лівих сил не буде", - сказав він.

Раніше стало відомо, що Комуністична партія розраховує на 4-5 посад у складі нового Кабінету Міністрів після виборів Верховної Ради у вересні 2007 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: