КПУ звільнила головного комуніста Криму за дискредитацію партії

Грача звільнили з посади першого секретаря Кримського республіканського комітету партії "за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії".

 Депутата від КПУ Леоніда Грача звільнили з посади першого секретаря Кримського республіканського комітету Комуністичної партії. Також було прийнято рішення вивести Грача зі складу Центрального комітету партії.

Відповідне рішення об'єднаний пленум Центрального комітету Компартії та Центральної контрольної комісії прийняв у суботу, 11 грудня. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Грача звільнили з посади з наступним формулюванням: "за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії".

Раніше Грач розкритикував позицію керівництва КПУ, який визнав результати місцевих виборів. Також депутат заявляв, що КПУ повинна йти в опозицію, інакше на партію очікує смерть.

Грач також розкритикував Партію регіонів за те, що вона, на його думку, демонструє конформізм у різних регіонах і негативно впливає на молодь.

У свою чергу, депутати Верховної ради Криму звернулися до генпрокурора Віктора Пшонки, голови СБУ Валерія Хорошковського і першого секретаря Компартії Петра Симоненка із проханням дати оцінку публічним заявам Грача.

Кримський республіканський комітет КПУ закликав керівництво КПУ припинити тиск на кримських представників партії в цілому і Грача зокрема.

Читайте також:

КПУ звинуватила регіоналів у фальсифікаціях в Криму

Лідер кримських комуністів вийшов з парламентської більшості

Кримські комуністи назвали "регіоналів" фашистами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: