КПУ звинувачує Ющенка в нацизмі

Комуністи звинувачують президента України в пропаганді нацизму.

Петро Симоненко
УНІАН
Комуністи висунули жорсткі звинувачення проти глави держави.
Комуністична партія України обвинувачує президента Віктора Ющенка в пропаганді нацизму.

Про це повідомила прес-служба КПУ.

На думку комуністів, Ющенко повинен перед судом відповісти за поширення в Україні нацизму.

"Компартія України вважає, що першим, хто повинен стати перед судом і понести сувору відповідальність за поширення й насадження ксенофобії в Україні за відкриту підтримку й героїзацію нацистських пособників, за пропаганду етнонаціоналізму, повинен бути громадянин Ющенко, оскільки саме він, обіймаючи посаду президента, безпосередньо очолює цей процес - процес фашизації влади й суспільства", - сказано в заяві.

На думку КПУ, під час зустрічі з представниками єврейських громадських організацій Ющенко яскраво продемонстрував весь цинізм, безпринципність і злочинність своєї політики.

Так, за офіційними повідомленнями, основною темою зустрічі було забезпечення прав єврейського суспільства й протидія проявам ксенофобії.

При цьому КПУ висловлює сумнів у методах, які Ющенко може для цього застосувати.

"Виникає закономірне питання: як збирається Ющенко забезпечити права єврейської спільноти? Так, як це робили його кумири, яким він поклоняється й звеличує, яких робить героями і яким ставить пам'ятники - молодчики з "Буковинського куреня", які розстрілювали десятки тисяч євреїв, українців, росіян, циган у Бабиному Яру, вояки УПА, що вирізали мирних жителів на території Західної України, Польщі, Словаччини? Або, може, візьме на озброєння методи "боротьби за незалежність" кривавого бухгалтера Петлюри?", - сказано в заяві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: