КПУ звинуватила регіоналів у фальсифікаціях в Криму

Лідер кримських комуністів Грач звинуватив Партію регіонів і, зокрема, голову Ради міністрів Криму Василя Джарти в організації фальсифікацій виборів в автономії.

Депутат Верховної ради від фракції Комуністичної партії Леонід Грач звинуватив Партію регіонів в організації фальсифікацій на місцевих виборах у Сімферополі.

"Я бачив, як в останні години автобуси з молодими хлопцями перевозилися від дільниці до дільниці, у нас зафіксовані номери. Машини з бюлетенями для голосування вдома виїхали зранку, і до вечора їх не було. Відмовили всім членам комісій опозиційних партій. Я знаю факти, коли членів комісій, спостерігачів, які вказували на недоліки, просто видаляли з виборчих дільниць", - сказав Грач.

У порушеннях на виборах він звинуватив Партію регіонів і, зокрема, голову Ради міністрів Криму Василя Джарти.

Водночас Депутат Верховної ради від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко заперечив будь-які порушення і причетність до них ПР.

Як повідомлялося, Партія регіонів в Криму на виборах до обласної ради перемогла з величезним відривом, набравши близько 50% голосів виборців. На другому місці - партія "Союз" (16%), відома своїми русофільським поглядами.

Читайте також:

Екзит-пол: У Криму з великим відривом перемогла Партія регіонів

У Криму явка виборців становила 47%

ЦВК: вибори були схожі на імітацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: