Краматорськ на Донеччині засипало сажею

Місто неприємно здивував шар чорного порошку на машинах і дорогах.

Мешканцям Краматорська Донецької області дістався неприємний "подарунок" у вигляді сажі, яка досить товстим шаром вкрила машини, будинки, дерева.

Йдучи в нічну зміну, один з мешканців міста залишив свої білі "Жигулі" на стоянці. І навіть не міг подумати, що прийшовши вранці, знайде їх "чорними".

На автомобілі товстим шаром лежав товстий шар пилу, на вигляд схожий на стружку. "Ось як наша ТЕЦ працює!", - тільки і зміг сказати ошелешений водій.

Пізніше виявилось, що "подаруночок" дійсно підкинула ТЕЦ - там через аварію на деякий час відключилось очисне обладнання і стався викид сажі.

За словами заступника начальника управління регулювання земельних відносин та охорони довкілля міськради Краматорська Дмитра Якушева, сажа випала в безпосередній близькості від підприємства - за 300 метрів від епіцентру викиду.

Здебільшого це територія, прилегла до інженерного корпусу Новокраматорського машинобудівного заводу. Технічні працівники НКМЗ намагаються очистити від брудного нальоту не лише тротуари, а й миють, в прямому сенсі слова, інженерний корпус заводу.

Неабияк довелося потрудитися на очищенні і працівникам автозаправної станції, розташованої навпроти главконтори заводу.

Якушев запевнив, що викид сажі безпосередньої загрози здоров'ю населенню не несе. А територію навколо ТЕЦ упорядкують працівники ЖКГ і прилеглих підприємств.

"Ми склали акт. За допущені порушення оштрафований начальник виробничо-технічного відділу ТЕЦ. Усі матеріали ми передали до екологічної інспекції для подальших розглядів", - додав Якушев.

Читайте також:

На потепління в Арктиці впливає сажа

Україна продасть квоти на парникові гази 3 країнам

Після аварії в Росії неочищені стоки відносить до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: