Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Краща бодибілдер України розкрила секрет своєї дієти та амбітні плани

Дівчина планує переїзд із Черкас до Києва.

Одна з найтитулованіших бодибілдерів Марина Оборська у Барселоні здобула нагороду з рук самого Арнольда Шварценеґґера. Жінка зізнається, що за останні три роки набрала 5 кг м’язів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У спортзалі всі повертають голови, коли бачать Марину Оборську під час тренувань. Хоча батьки чемпіонки зізнаються:  хотіли б, щоб донька мала звичніший вигляд. "Мама взагалі каже, що це не жіночно, дівчина не має так виглядати", - пояснює чемпіонка. Натомість на чемпіонатах цінується  вузька талія, гарні плечі і ноги у формі пісочних годинників. Марина, аби здобути це, щодня по півтори години проводить в залі, а також харчується особливим чином. "На сніданок у мене обов’язкова каша, потім білок, потім знов білкова їжа – це або курка, або індичка, риба, яйця", - пояснила жінка.

ВідеоОдна з найтитулованіших бодібілдерів світу розповіла ТСН, як їй живеться з такою фігурою

Одна з найтитулованіших бодібілдерів світу - українка з Черкас. Марина Оборська щойно повернулася зі змагань у Барселоні, де здобула золото від самого Арнольда Шварцнегера. ТСН вже встигла розпитати, як можна побудувати таке тіло і як вдалося завоювати її серце хлопцю, який сам ніколи качком не був. 

Одна з найтитулованіших бодібілдерів світу розповіла ТСН, як їй живеться з такою фігурою

Вона розвінчує міф, що бодибілдери лише зовні сильні. Найтитулованіша будівниця тіла працює тренером у черкаському спорт-клубі, однак роботу хоче міняти. "Планую переїхати в Київ, де більше перспектив у роботі", - пояснює вона. На всі змагання Марині доводиться їздити власним коштом. Допомагає хіба хлопець – пожежник. Спочатку, каже, друзі жартували, що допізна йому вештатися не можна, бо від такої дівчини дістане на горіхи. Нині тема жартів змінилася – мовляв, подругу важко прогодувати. Бо на спеціальну дієту витрачається чимало коштів.

Марина вже 3-разова чемпіонка України з бодибілдингу і віце-чемпіонка світу серед юніорів. Два роки поспіль – абсолютна чемпіонка "Арнольд Класік Європа", утім селфі з Шварценеґґером досі не зробила. "Не вийшло, він був не в настрої", - пояснює вона. За місяць у неї світові змагання, де планує взяти золото. У цьому спорті, зізнається, є один мінус – зменшуються груди. Але завершувати спортивну кар’єру не збирається в жодному разі.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції