"Краще зустріти свята в режимі онлайн": Ткаченко пропонує ввести двотижневий локдаун на Новий рік і Різдво

"Краще зустріти свята в режимі онлайн": Ткаченко пропонує ввести двотижневий локдаун на Новий рік і Різдво

Фото: УНІАН

Очільник Мінкульту вважає, що краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність.

Міністр культури Олександр Ткаченко пропонує запланувати двотижневий жорсткий карантин під час новорічних і різдвяних свят, а також відмовитись від масових заходів. При цьому уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття.

Про це він написав у Telegram.

"За озвученим наразі планом МОЗ нас чекає поки що останній карантин вихідного дня. Цього чекають всі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться і про креативні індустрії, і про туризм і про малий та середній бізнес тощо. 

Останні дні щодобова кількість інфікованих коронавірусом знизилася. Але питання, що нас очікує завтра – залишається відкритим. Ситуація має бути прогнозованою. Українці мають заздалегідь знати, що їм очікувати. Розтягнута у часі "червона зона" не може бути безкінечною, через негативний вплив на економіку. 

Моя особиста думка – краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят. Безумовно, Уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття. А, по-друге, відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад в зумі. Принаймні буде, що згадати", - написав міністр культури. 

Нагадаємо, радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов також вважає, що на різдвяні свята в Україні варто ввести більш жорсткі карантинні обмеження для боротьби з пандемією COVID-19. На його думку, локдаун має тривати три-чотири тижні. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація