Кращої кандидатури реформатора, ніж Тігіпко, в команді Януковича немає - політолог

Політолог вважає, що у Тігіпка є істотні переваги перед колегами з Кабміну - він значно популярніший серед виборців, ніж інші члени уряду.

Сергій Тігіпко має значний досвід роботи в уряді і прогресивне мислення, тому саме йому президент доручив відповідальну ділянку роботи уряду - соціальні реформи. Кращого варіанту в президента немає. Таку думку висловив політолог Володимир Фесенко.

"В умовах, коли в Кабміні є обмежене коло людей, які можуть публічно і змістовно виступати з позицією уряду з багатьох питань, жертвувати кандидатурою Сергія Тігіпка, скажімо, у рамках адміністративної реформи, було б недоцільно, - вважає експерт. - Якщо поставити питання "А хто ще?", відповідь швидко не знаходиться".

Політолог вважає, що у Тігіпка є істотні переваги перед колегами з Кабміну: "У Сергія Леонідовича досить великий досвід урядової роботи. Він обізнаний у макроекономічних питаннях, здатен вивчати західний досвід, має достатню комунікацію з економічними колами, з Міжнародним валютним фондом зокрема. Крім того, Сергій Тігіпко значно популярніший серед виборців, ніж інші члени уряду. Навіть якщо після президентських виборів він і втратив частину підтримки, все одно залишається одним з найпопулярніших політиків в Україні".

"Робота над соціальними реформами пов'язана з чималими потенційними політичними ризиками, проте вибір Віктора Януковича зрозумілий - кращого варіанту немає. З іншого боку, Тігіпко - потенційний конкурент, і є спокуса розміняти його у разі провалу реформ, проте в нього може вийти з реформуванням, тому ризик Тігіпка - це його шанс, він свідомо пішов на це, тому що хто не ризикує - той не виграє", - зазначив Фесенко.

Нагадаємо, нещодавно Сергій Тігіпко підводячи підсумки року роботи в уряді, заявив, що безперечним досягненням є старт у країні необхідних реформ, подолання спаду економіки і збільшення соціальних виплат на тлі скорочення соціальних програм в інших країнах. Віце-прем'єр також повідомив, що і надалі необхідно активно впроваджувати "різкі і глибокі" реформи.

Читайте також:

В уряді запевнили, що без реформ Україна залишиться найбіднішою у Європі

Тігіпко: уряд займеться підтримкою інноваційних технологій в Україні

Янукович серйозно попередив Табачника і Тігіпка, щоб його не засмучували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: