Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крашкова в ексклюзивному інтерв'ю розповіла, від чого плакала на суді

Ірина розуміє, що її муки надовго - слухання, найімовірніше, розтягнуться не на один місяць.

Попри резонанс "врадіївської справи", доводити в суді те, що з тебе поглумилися, зґвалтували, намагалися вбити - майже так само важко, як пережити усі ці знущання, розповіла в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.Тиждень постраждала Ірина Крашкова.

До того, що довести скоєний злочин буде ще важче, ніж пережити наслідки від принижень, вона була не готова.

"Найперше, що повинно бути в людині, - це коректність. Але там цього взагалі немає. Чотири дні був процес, і два дні я плакала. Мені просто важко дивитися, як люди дивляться в очі і брешуть. Я навіть схудла за цей тиждень, від нервів я навіть їсти не хочу", - зізналася Крашкова.

Судовий розгляд по суті розпочався минулого вівторка, 8 жовтня. Справу призначили до слухань щодня, учасники процесу проводять в залі наче повний робочий день – з 10-ї до 17-ї.

На часі опитали вже більше двадцяти свідків. Один із них розповів суду, що мив машину, у якій, як встановило слідство, били та ґвалтували Крашкову. Але знайти докази у вимитому автомобілі майже неможливо. Чи бачив він сам в салоні сліди крові – наразі таємниця суду.

ВідеоУ Миколаєві Крашковій приходиться доказувати знущання і зґвалтування

Інший свідок, як запевнив адвокат підозрюваного Євгена Дрижака, бачив Крашкову. "Крашкову бачили, що йде вулицею Маяковського, і один із цих свідків з нею розмовляв. О 1:51 Поліщук знаходився на дискотеці", - заявив адвокат Володимир Клименко.

У свою чергу постраждала запевняє, що всі їхні свідки - це працівники міліції. "Таке враження, що мене ціле РОВД бачило і більше ніхто", - каже жінка.

Наступного тижня суд продовжить допит свідків. Потім мають перейти до експертиз та перегляду відеозаписів.

Ірина Крашкова розуміє, що її муки надовго - слухання, найімовірніше, розтягнуться не на один місяць. Але попри погане самопочуття вона обіцяє бути на кожному засіданні.

"Я хочу чути все, тому що я - та людина, яка постраждала, яка знає, як все було. Мені потрібно чути, що інші люди говорять, бути безпосередньо на процесі. Тому що, якщо починають обмовляти мене, щоб я мала можливість спростувати", - заявила Крашкова.

Ірина переконана, якщо захистити себе не вийде в неї – жінки, до трагедії якої прикута увага усієї країни, – не вийде ні в кого.

Як повідомлялося раніше, після зґвалтування аналіз Крашковій гінеколог провела з порушенням. У цьому лікар зізналася під час допиту в суді.

Вона почала аналіз, не дочекавшись експерта, повідомив адвокат Ірини Крашкової Руслан Радецький. "Зазначила, що їй нібито якийсь криміналіст сказав. Сказати, що за криміналіст, вона не змогла", - повідомив Радецький.

Кореспондент ТСН Ольга Параскун

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції