Краснодарський суд видав Романа Ландика Україні

Суд прийняв рішення видати Ландика Україні, хоча його адвокати намагалися оскаржити законність самого затримання депутата на території Росії.

Краснодарський суд у середу, 20 липня, прийняв рішення про екстрадицію в Україну депутата луганської міськради Романа Ландика. Про це пише "Сегодня", посилаючись на інформоване джерело в МВС України.

"Суд прийняв рішення видати Ландика Україні. Хоча його адвокати намагалися оскаржити законність самого затримання депутата на території Росії. Крім цього, адвокати внесли клопотання про зміну запобіжного заходу Ландику. Але суд не врахував їхні аргументи, і поки Роман Ландик залишається під вартою", - пояснило джерело.

У той же час в Генпрокуратурі України цей факт поки що не підтверджують.

"Ми ще не отримували документів з приводу екстрадиції Романа Ландика, але інформація в ЗМІ вже з’являється. Коли ми отримаємо офіційні документи, то повідомимо. Завтра з ранку я говоритиму з російською стороною", - сказав прес-секретар ГПУ Юрій Бойченко.

Зазначимо також, що вчора, 19 липня в Луганську адвокат побитої Ландиком дівчини Марії Коршунової Ігор Зазимкін брав участь у слідчих діях у цій справі.

"Яких - я не можу сказати, зрозумійте, це все в інтересах самого слідства і моєї підзахисної", - пояснив він.

Як з'ясувалось, сторона Ландика вже пропонувала вирішити конфлікт полюбовно. "Таке бажання було нам передано, але як саме вони мають намір зробити це, ніяких конкретних пропозицій поки не було", - зазначив Зазимкін.

Як відомо, 19 липня, Генеральна прокуратура України звернулася до Генпрокуратури РФ з проханням видати депутата Луганської міської ради Романа Ландика.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Роман Ландик може попросити у російської влади надати йому політичний притулок.

Читайте також:

Міліція взяла під охорону побиту Ландиком дівчину та її родичів

Дружину Романа Ландика госпіталізували, а побиту ним дівчину вже виписали

Дружина Романа Ландика: ми їхали до Росії у весільну подорож

Телеканал Романа Ландика показав сюжет про його заслуги перед земляками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: