Краснощок міг щось забути від сп'яніння, а в Погосяна дуже вибіркова пам'ять – адвокат

Дата публікації
Перегляди
1781
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Краснощок міг щось забути від сп'яніння, а в Погосяна дуже вибіркова пам'ять – адвокат

Обвинувачені в убивстві Оксани Макар мають добру пам'ять і розуміли, що вони коять - каже адвокат / Фото: Новости N

Миколаївський суд завершив ознайомлення з письмовими матеріалами справи Оксани Макар.

У Центральному суді Миколаєва сьогодні закінчили розглядати письмові матеріали у справі про зґвалтування та вбивство Оксани Макар. Зокрема судді дослухали висновки останньої експертизи, йдеться в сюжеті ТСН.

За цими даними, на пачці з-під презервативів знайшли відбитки пальців Максима Присяжнюка, який донині заперечував, що мав статеві стосунки з Макар. Підсудний припустив, що їх він міг залишити на коробці, коли прибирав сміття із квартири.

Крім цього, судді заслухали висновки психіатрів, які оглядали підсудних та встановлювали їхню осудність. За даними фахівців, усі троє цілком осудні, а провали в пам'яті, про які говорять обвинувачені – вигадка.

"Всі вони осудні і давали звіт своїм діям. Встановлено, що в Краснощока під упливом алкоголю можуть бути провали в пам'яті. А Погосян якісь моменти не пам'ятає, але експертизою було встановлено, що у нього нормальна пам'ять. Він не пам'ятає ті моменти, які йому невигідні", - зауважив адвокат потерпілої сторони Віктор Василюк.

На наступному засіданні служителі Феміди мають переглянути відеоматеріали. Зокрема, відтворення подій на місці, разом зі свідками.

Наступна публікація