Кравчук: армія потребує не тільки грошей, а й нового головнокомандувача

Перший президент незалежної України вважає, що Віктор Ющенко перебільшує проблеми армії та спекулює на них.

Президент Віктор Ющенко продовжує спекулювати на проблемах армії та значно перебільшує їх.

Про це заявив екс-президент Леонід Кравчук, коментуючи регулярні звинувачення глави держави на адресу прем'єра Юлії Тимошенко "у нібито не належній увазі до проблем Збройних сил”.

"На жаль, і напередодні свята Ющенко не зміг утриматися від недостойних випадів, які, між іншим, деморалізують і саму армію", - сказав Кравчук. "Головнокомандувач Ющенко скомандував генералам вирушити на інформаційну війну проти уряду. Щодня з усіх телеканалів лунає стогін і плач генералів на тему, як погано армії… Виглядає так, що кризу найважче переживають не жінки-вчителі і не бабусі-лікарі, а чоловіки з лампасами”, - наголосив екс-президент.

Він також заявив, що проаналізував питання, пов’язані із фінансуванням армії та оборонного замовлення в Україні. "Навіть в умовах кризи грошей виділено більше, ніж в 2006 чи 2007 роках. Уряд, на нашу думку, в цих умовах робить максимум можливого. Армії, напевно, не краще і не гірше переживати кризу ніж будь-кому”, - сказав Кравчук.

Крім того, Кравчук вважає, що армія потребує "не тільки грошей, але й нового головнокомандувача, який замість того, щоб шукати разом з ВР і урядом вихід із ситуації, весь час шукає винних, плаче сам і закликає до плачу військо”.

Нагадаємо, напередодні Дня української армії Ющенко в черговий раз звинуватив уряд Тимошенко в недостатньому фінансуванні армії.

Президент наказав Кабміну забезпечити виділення до 10 грудня Міністерству оборони 227,9 мільйона гривень для забезпечення функціонування Збройних сил в поточному році.

Крім того, Ющенко звинуватив уряд у недостатньому фінансуванні армії, що загрожує нацбезпеці України.

Читайте також:

Ющенко доручив Тимошенко терміново шукати мільйони для армії

Ющенко "політав" на тренажері та "знищив" кількох ворогів

Кравчук: Ющенко став технічним кандидатом Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: