Кравчук боїться "чрезвичайки"

Екс-президент Леонід Кравчук побоюється, що нинішня політична ситуація призведе до введення надзвичайного стану.

Колишній президент України Леонід Кравчук не виключає введення надзвичайного стану або прямого президентського правління у разі, якщо пропрезидентські сили програють дострокові парламентські вибори.

Таку думку він висловив сьогодні на святкуванні річниці "Українського форуму".

Леонід Кравчук
УНІАН
Леонід Кравчук боїться, що нинішня політична кризна в Україні може призвести до надзвичайного стану
Пояснюючи механізм введення надзвичайного стану, Кравчук підкреслив, що дві політичні сили можуть незареєструватися народними депутатами, внаслідок чого вибори можуть бути визнані недійсними. "Вибори не відбулися, немає виборів, що робити президенту, коли вже півроку немає влади? Народ зрозуміє – треба вводити надзвичайний стан", - підкреслив Кравчук.

"Таке не хочеться накаркати, але таке враження, що ми йдемо до "чрезвичайки" (надзвичайний стан). А якщо це так, то це небезпечно для нас" - сказав він.

Він звернув увагу, що вже сьогодні в Україні спостерігаються ознаки диктатури. "Ви думаєте, говорити що завгодно є найголовнішим для народу – це важливо, ви говорите, я говорю, ніхто не слухає, робить своє. Вони взагалі нікого не слухають", - сказав Кравчук, додавши, що ніякій логіці не піддається те, що президент приймає рішення про звільнення міністрів, яких не призначав. Кравчук риторично запитав, відповідно до якої статті Конституції було прийняте це рішення.

Він підкреслив, що сьогодні вже ніхто не звертає уваги на закон і Конституцію. "Тобто вже є ознаки диктатури, справжнісінькі", - підкреслив Кравчук.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: