Кравчук: через холуїв Януковича винесуть, як Брежнєва

Кравчук стурбований тим, що Янукович і його оточення занадто дозволяють себе хвалити: "Зупиніться, хлопчики...".

Леонід Кравчук рекомендує нинішньому главі держави Віктору Януковичу позбавитися людей, які вихваляють його. "Президент має позбавитися холуїв, які вихваляють його, інакше його винесуть, оскільки повиносили всіх свого часу – і Брежнєва, і інших", - сказав Кравчук.

За словами Кравчука, йому неприємно було взнати, що у школі дітей зобов'язали вивчати програму президента.

"Не можна сьогодні примушувати дітей у школі прославляти владу. Не програму президента треба вивчати, а те, що робить президент... Я не хочу дожити до того часу, коли моїй правнучці якийсь ідіот вручить портрет якогось президента і змусить співати дифірамби...", - відзначив Кравчук.

Звертаючись до представників нинішньої влади, він закликав їх: "Зупиніться, хлопчики, зупиніться, тому, що зайдете так далеко і знаєте, чим це закінчиться...".

Нагадаємо, що тижневик "Коментарі:" склав "рейтинг політичних підлабузників" президента Віктора Януковича. З проханням визначити найбільших догідників в українському політикумі видання звернулося до 20 провідних українських експертів.

У результаті "рейтинг політичного підлабузництва" очолив губернатор Хмельницької області Василь Ядуха, який на одному із засідань ОДА заявив: "Ця влада - від Бога. А тому потрібно убік відкинути політичні вподобання і працювати на її авторитет".

Друге місце в рейтингу посів міністр економіки Василь Цушко з висловлюванням: "Є головний реформатор в цій країні - це Янукович. Є другий реформатор - це Азаров. Усі решта - це виконавці. (...) Будь-який реформатор оцінюється тільки по закінченні якогось часу, згодом. Згадайте реформи Маргарет Тетчер. Її ж на вила піднімали. Але після того, як вона пішла у відставку, всі сказали, що завдяки її діям Англія змінилася".

На третьому місці - заступник глави адміністрації президента Ганна Герман, яка наголосила, що звикла довіряти Віктору Януковичу так, як довіряють батькові - без тіні сумніву.

Четверту сходинку рейтингу посів міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, якому належить такий пасаж: "Скажу як юрист: якщо з людини судимості зняті, винним він не вважається. А якщо назвати це політичними репресіями того часу? Луценко в камері сидів? Сидів. Тимошенко сиділа? Сиділа. Ось і тут. Це був інший час. Гаразд, а Чорновіл, який сидів у в'язниці, хто був? Політрепресований. Не було тоді політрепресованих, він за кримінальною статтею сидів". (Інтерв'ю виданню "Лівий берег")

На п'ятому місці опинився перший заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов: "По суті справи, Янукович реалізував американську мрію. Хлопчина з простої сім'ї, сирота. І зробив себе, зробив президентом. Ніхто ж не допомагав - ні тато, ні мама. Я можу (сказати), поклавши руку на серце, я не буду називати прізвищ, але практично всі, хто досяг вершин політичної влади, жоден сам туди не дійшов. Або тато, або мама, або брат, або сват, або свекр. Сам ніхто не дійшов. І їх просто... бісить, що сирота сам міг піднятися".

Відзначимо також, що на відкритті сьомої сесії Верховної ради шостого скликання спікер Володимир Литвин звернувся до президента Віктора Януковича незвично урочистими словами, що нагадували назву почесного титулу.

"Високодостойний президенте", - привітав Литвин главу держави, який прийшов на відкриття сесії.

Читайте також:

Литвин "нагородив" Януковича новим титулом: високодостойний президент

Складено рейтинг найбільших підлабузників Януковича

Губернатор Хмельниччини: нинішня влада послана Богом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: