Кравчук не знайшов серед політиків готових покласти життя за Україну

Кравчук висловив сумнів з приводу того, що зараз є у владі люди, "готові покласти за Україну душу, і волю, і життя".

В українській владі зараз немає політиків, готових покласти своє життя за Україну.

Таку думку висловив в ефірі одного з українських телеканалів перший президент України Леонід Кравчук.

"Я не думаю що зараз є у владі люди, готові покласти за Україну душу, і волю, і життя. Я в це не вірю", - підкреслив він.

"Мій аналіз того, що відбувається, - виступів чиновників, лідерів - не засвідчує їхню готовність справді боротися за Україну", - зазначив політик.

"Але треба дивитись на реалії. Є такі складнощі, які люди не вміють переборювати, або не хочуть, або, скажімо, мають такі проблеми в себе і навколо себе, що вимушені балансувати, і вимушені діяти не так послідовно й системно, як це потрібно в державотворенні", - пояснив він.

Нагадаємо, колишній глава держави Леонід Кравчук вважає, що парламент перетворився у філіал адміністрації президента Віктора Януковича. Про це він сказав під час урочистого засідання Верховної ради з нагоди 20-річниці прийняття декларації про суверенітет України.

"Шкода, але доводиться сьогодні говорити, що ВР втратила силу, вона перетворилася, або хоче перетворитися, або може перетворитися з позиції і з подачі деяких депутатів в філіал адміністрації президента, або в орган "чего изволите" – те й натиснемо, це вже забагато", - додав він.

За словами Кравчука, треба, щоб ВР відтворила свій авторитет, свою професійну і громадську позицію, а також громадську і політичну роль у розбудові України.

Читайте також:

Кравчук: Верховна рада перетворилася на орган "чего изволите"

Кравчук про Януковича: "Цар-батюшка не може зробити все"

Чечетов нагадав Кравчуку кого він називав сином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: