Кравчук: політика влади перешкоджає об'єднанню України

Кравчук розкритикував спроби влади виправдати дії Йосипа Сталіна і її заперечення участі Організації українських націоналістів та Української повстанської армії як воюючої сторони у ВВВ.

Перший президент (1991-1994 роки) Леонід Кравчук вважає, що політика влади перешкоджає об'єднанню України.

Про це він сказав у програмі "Шустер Live" 7 травня.

"Ви чомусь так ведете свої дискусійні промови, які, хочеш цього чи не хочеш, відчуваєш, що вони спрямовані в один бік й обвинувачення спрямовані в один бік. Якщо так триватиме, то це буде не примиренням, а конфронтацією", - сказав Кравчук.

Він розкритикував спроби влади виправдати дії Йосипа Сталіна і її заперечення участі Організації українських націоналістів та Української повстанської армії як воюючої сторони у ВВВ.

"Скільки людей померло в ГУЛАГах? Хто їх організатор? Скільки людей померло від репресій, скільки від голодомору? Хто організатор усього цього? Сталін. Але це ж факт - він злочинець!" - заявив екс-президент.

На його думку, примирити ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів ОУН-УПА і суспільство можна тільки на основі зваженої, об'єктивної і безсторонньої оцінки ВВВ.

Нагадаємо, 5 травня Запорізька обласна організація КПУ встановила пам'ятник Сталіну в Жовтневому районі Запоріжжя біля будівлі обкому партії.

КПУ також має намір встановити пам'ятник Сталіну в Одесі.

Читайте також:

Табачник не бачить різниці між Сталіним і Бандерою

В Раді пропонують заборонити пропаганду сталінізму

Пам’ятник Сталіну відкрили у Запоріжжі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: