Кравчук попросив Януковича припинити "собачий освенцім"

Перший президент України оприлюднив відкритого листа, в якому розповів про "пересувний крематорій" на Луганщині, де живцем спалюють собак та котів.

Перший президент України Леонід Кравчук звернувся з відкритим листом до чинного глави держави Віктора Януковича з проханням припинити жорстоке знищення в Україні безпритульних тварин, пов'язане з підготовкою до Євро-2012.

"Захисники тварин в Україні і зокрема Товариство "SOS", яке очолює відома гуманістка пані Тамара Тарнавська, зібрало документальні свідчення, як спалюють живими собак і котів в спеціальному пересувному пристрої, винайденому в м. Лисичанську (Луганська область). Цю адську машину уже охрестили собачим "освенцімом", бо жорстокість людей дійсно перейшла всі межі", - повідомив Крачук у своєму листі, опублікованому в блозі "Української правди".

Кравчук зізнався, що особисто продивився ці документальні свідчення.

"Навіть у людини, яка багато чого бачила в житті, виступають сльози. Так не повинно бути, якщо ми люди і хоч якимось боком торкаємось гуманізму. Спалювати живими не наважувались навіть останні нелюди в історії цивілізації – фашисти в крематоріях", - наголосив він.

За його словами, жорстокими методами нищення безпритульних тварин в Україні "готуються комфортно зустріти гостей на Євро-2012".

"До України надходить багато звернень від міжнародних організацій, відомих гуманістів з проханням врегулювати цю проблему і не прикриватись позицією УЄФА. Директор УЄФА Мартін Каллен офіційно заявив, що УЄФА не підтримує жорстоких методів нищення тварин і повідомив про це уряду України", - зауважив екс-президент.

Кравчук нагадав, що тварини також відчувають страждання від болю і суспільство не повинно миритися з такими ганебними явищами. Крім того, зауважив він, в Україні є закон "Про захист тварин від жорстокого поводження", який "чиновники і не думають виконувати". А норми цього закону повністю збігаються із рекомендаціями міжнародних організацій.

"Є і вищий Закон. Нагадаю, що Папа Римський відніс собак до живих істот, в яких є душа. Тому людей, які так жорстоко поводяться з собаками, маємо підстави називати душегубами", - підкреслив Кравчук.

У зв'язку з цим він попросив Віктора Януковича "вжити заходів, щоб закрити ганьбу ХХІ століття – пересувні крематорії для бродячих тварин, примусити представників влади в-решті-решт виконувати закони і нести відповідальність за нехтування їх нормами".

Читайте також:

У Конотопі 14-річна дівчинка та її бабуся розчленували сотні котів

У Києві пройшов мітинг проти "зооциду": собак труять токсинами

Рада захистила тварин від жорстокого поводження

Вперше в Україні людину ув'язнили за знущання з тварини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: