Кравчук про Януковича: "Цар-батюшка не може зробити все"

Перший президент України Леонід Кравчук розкритикував спроби чинного глави держави "зробити все самому" і закликав його до тісної співпраці з Кабміном та Верховною радою.

Президент Віктор Янукович не може на себе взяти все, що необхідно зробити в Україні, заявив перший президент України Леонід Кравчук.

Він зазначив, що зараз Янукович хоче "зробити все", але це можливо тільки у співпраці з усіма гілками влади.

"Не один президент, не один прем'єр, не одна Верховна рада – всі разом... Сьогодні ми ділимо – ось я зроблю все. Цар-батюшка не може зробити все, навіть маючи надзвичайні повноваження. Тільки разом, всі сили об'єднані, можуть зробити, ось в це я можу повірити", - зазначив Кравчук.

"Я говорив у Верховній раді: тоді ми так не ділили гілки влади. Ми сходились разом, ми працювали. Ми сиділи за столом – демократи й комуністи – й писали декларацію. Ми дискутували. Ми відчували, що ми всі відповідаємо за Україну", - розповів він.

Нагадаємо, Партія регіонів раніше оголосила про намір "виправити наслідки" конституційної реформи 2004 року. Якщо реформа буде скасована, Україна повернеться до президентсько-парламентської форми правління.

Читайте також:

ВР закрила Януковичу шлях до повноважень Кучми

Регіонали готові переписати Конституцію під Януковича

Чечетов нагадав Кравчуку, кого він називав сином

Кравчук: Верховна рада перетворилася на орган "чего изволите"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: