Кравчук: Медведчук працює на двох кандидатів у президенти

Екс-президент України розповів, чому тепер підтримує Юлію Тимошенко, а не Віктора Януковича, але вважає, що вони можуть створити коаліцію після виборів.

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що помилявся, підтримуючи Віктора Януковича. Однак він вважає за доцільне створення коаліції між Юлією Тимошенко та Януковичем після президентських виборів.

Разом з тим, він запевнив, що не погоджує "жодним чином" свою позицію з виборчим штабом Тимошенко.

При цьому Кравчук зазначив, що у нього більше досвіду, ніж у команди прем'єра. У той же час Кравчук уточнив, що може звернутися до її команди, якщо потрібна певна інформація: "Я спілкуюся з Олегом Мєдвєдєвим (політкоконсультант Тимошенко - ред.), Я можу зателефонувати Турчинову, я можу зателефонувати Вінському, тільки для одного - мені потрібен такий факт, якщо він є - мені можуть його дати, якщо ні, я і без факту обійдуся".

Також Кравчук заявив, що Віктор Медведчук консультує Юлію Тимошенко, а також Віктора Януковича. "Він не тільки її консультує, він консультує Партію регіонів... Вони до нього звертаються, коли мова йде про Конституцію, про відносини з Росією.

Говорячи про свою позицію в 2007 році, Кравчук спростував інформацію про те, що він нібито просився до виборчого списку Партії регіонів на дострокових парламентських виборах. Але підтвердив, що тоді його кандидатуру розглядали.

Кравчук пояснив, що в 2004 році підтримував Віктора Януковича на президентських виборах, тому що тоді їх погляди збігалися. Зокрема, як відзначив перший президент, Янукович на посаді прем'єр-міністра декларував підтримку вступу України до НАТО, а в 2007 році, за словами Кравчука, "позиція ПР з цього приводу істотно змінилася. Він визнав, що помилявся, коли підтримував Януковича, і що його теперішня політична позиція відрізняється від позиції "регіоналів".

"Не змінюють свою позицію лише або мертві, або дурні", - додав Кравчук.

Говорячи про свої нинішні доходи, перший президент підкреслив, що йому вистачає грошей і зараз ніякої іншої посади, крім як на громадських засадах, він не зайняв би. Він також розповів, що їздить на Mercedes, що належить ФК "Динамо".

"Мені ніхто його не купував, я, так би мовити, орендую його", - уточнив Кравчук, коментуючи інформацію про те, що цей автомобіль йому купили Віктор Медведчук і Григорій Суркіс.

Крім того, Кравчук заявив, що хотів би отримувати пенсію рівну зарплаті чинного президента. "Я хотів би мати президентську пенсію. Як заробітна плата діючого президента, і думаю, що у цьому є логіка. Тому що за Конституцією я пишусь "президент". Довічно", - наголосив Кравчук.

Нагадаємо, що екс-президент Леонід Кравчук є довіреною особою нинішнього кандидата в президенти Юлії Тимошенко. Другою її довіреною особою став президент Національної Академії наук Борис Патон.

Читайте також:

Кравчук вимагає президентської пенсії на рівні зарплати глави держави

Кравчук: Ющенко став технічним кандидатом Януковича

Кравчук став довіреною особою Тимошенко

Кравчук: Ющенку доведеться тікати, заплющивши очі від ганьби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: