Кравчук: Тимошенко врятувала Україну

На думку першого президента України, державою ефективно керує лише уряд на чолі з Тимошенко. У той же час Ющенко, на його думку, "зруйнував владу".

Екс-президент України Леонід Кравчук впевнений, що економічну кризу від України відвернула прем’єр Юлія Тимошенко та її команда. Про це він заявив, виступаючи сьогодні на з’їзді ВО "Батьківщина" з нагоди 10-річчя партії.

Кравчук вважає, що зараз в Україні є два табори політиків. Один з них – це уряд, який працює на подолання кризи і який очолює Тимошенко, а другий складається як з представників влади, так і представників опозиції, і цей табір, за словами Кравчука, не знає, що йому робити.

Як сказав Кравчук, “вони звинувачують уряд, аби заявити про себе негативом, тому що позитивом не можуть".

Разом з тим він піддав критиці чинного президента Віктора Ющенка. За словами Кравчука, після свого приходу на президентський пост Ющенко “зруйнував владу і повалив статус президента”.

Кравчук підкреслив, що поки українці не очистять владу від "недостойних" людей, ніякі зміни до Конституції не допоможуть.

Він додав, що сьогоднішнім політикам має бути соромно. За його словами, “ми маємо перейти в площину моралі, оскільки інші аргументи вже не діють”.

Читайте також:

Тимошенко: у Помаранчевій революції ми обрали не тих лідерів

Партія Тимошенко святкує 10 років

Тимошенко: з Росією слід спілкуватися з позиції сили

Тимошенко стане президентом, якщо на виборах буде другий тур - Кравчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: