Кравчук упевнений у поверненні Тимошенко до влади

Екс-президент Леонід Кравчук вірить в те, що опозиція для Юлії Тимошенко - "тільки місток для того, щоб вийти на велику серйозну державну роботу".

Колишній президент Леонід Кравчук вважає, що лідер БЮТ Юлія Тимошенко в майбутньому знову зможе зайняти високу державну посаду.

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

"Опозиція для неї - це тільки місток для того, щоб вийти на велику серйозну державну роботу, і я в це вірю, і не просто вірю - я сподіваюся, що я це побачу", - сказав Кравчук.

На думку Кравчука, лише Тимошенко зможе об'єднати навколо себе всі опозиційні політичні сили.

"Цілком природно, що вона буде очолювати, ніхто більше не зможе, я в цьому також упевнений, демократичні сили України", - заявив він.

У свою чергу, колишній міністр транспорту і зв'язку в урядіТимошенко, лідер партії "Народна влада" Йосип Вінський висловив думку, що Тимошенко може бути ефективним опозиціонером.

"Я вважаю, що для країни буде більша користь, якщо Тимошенко 10, може, 20 років буде в українській опозиції", - сказав він.

При цьому, посилаючись на досвід спільної роботи, Вінський висловив думку, що Тимошенко не може бути ефективним прем'єром, а також висловив надію, що вона у владу не повернеться.

Депутат від фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, у свою чергу, скептично оцінив політичні перспективи Тимошенко, припустивши, що її чекає доля, схожа на долю лідера Прогресивної соціалістичної партії Наталії Вітренко.

"Юлію Тимошенко, (і Вітренко,  і Тимошенко на -о закінчуються), чекає та сама ніша - ніша маргінального політика... Вона зараз не президент, не прем'єр, не депутат. Вона сьогодні ніхто і звати її ніяк", - сказав він.

Чечетов спрогнозував, що протягом найближчих 2 років Тимошенко практично повністю втратить громадську підтримку.

Як повідомлялося, раніше Тимошенко заявила про перехід своєї політичної сили в опозицію.

3 березня Рада прийняла резолюцію недовіри уряду і тим самим відправила його у відставку.

Читайте також:

Литвин назвав Кравчука професійною політичною повією

Кравчук: Литвин обережно поклав свої яйця в корзину Януковича

Тимошенко вважає, що краще за неї ніхто не слугував Україні

Тимошенко: прем’єром стане Азаров, а інших обвели навколо пальця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: