Кравчук: Верховна рада перетворилася на орган "чего изволите"

Кравчук закликав Раду відтворила свій авторитет, свою професійну і громадську позицію, а також громадську і політичну роль у розбудові України.

Колишній глава держави Леонід Кравчук вважає, що парламент перетворився у філіал адміністрації президента Віктора Януковича.

Про це він сказав під час урочистого засідання Верховної ради з нагоди 20-річниці прийняття декларації про суверенітет України.

"Шкода, але доводиться сьогодні говорити, що ВР втратила силу, вона перетворилася, або хоче перетворитися, або може перетворитися з позиції і з подачі деяких депутатів в філіал адміністрації президента, або в орган "чего изволите" – те й натиснемо, це вже забагато", - додав він.

За словами Кравчука, треба, щоб ВР відтворила свій авторитет, свою професійну і громадську позицію, а також громадську і політичну роль у розбудові України.

"Вона не може брати участі в розгортанні політичної колотнечі навколо повноважень, навколо того, у кого менше, у кого більше повноважень, хто старший, хто молодший. ВР – це орган, обраний народом, і тільки вона може зупинити будь-які спроби знущання над законом, над Конституцією і над ВР", - наголосив він.

Читайте також:

Кравчук попросив Януковича припинити "собачий освенцім"

Кравчук: політика влади перешкоджає об'єднанню України 

Кравчук вимагає від Януковича пояснень щодо ідеї союзу з Росією

ВідеоКравчук: Верховна рада перетворилася на орган "чего изволите"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: