Кравчук впевнений, що Тимошенко невинна

Кравчук зауважив, що якби Тимошенко взяла гроші і поклала їх у власну кишеню, або витратила їх на вибори, він перший сказав би, що таку людину треба судити.

 Перший президент Леонід Кравчук сумнівається в наявності підстав для порушення кримінальних справ та затримання опозиційних політиків, а також ставить під сумнів обгрунтованість кримінальної справи проти Юлії Тимошенко.

"Якщо є підстави, завжди можна через суд людини притягнути до відповідальності, а якщо підстав немає, а це натягується на те, що не натягується, є завжди проблема і для суспільства, і для влади", - зазначив Кравчук.

Коментуючи кримінальну справу лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, він зауважив, що якби Тимошенко взяла гроші і поклала їх у власну кишеню, або витратила їх на вибори, він перший сказав би, що таку людину треба судити.

"Якщо мені весь час говорять, що це лише незаконно використані гроші, але немає особистої вигоди, це різне тлумачення. Правоохоронними органами має бути зроблено все настільки чисто, послідовно, щоб ні в кого не було ніякого сумніву, що людина цього заслуговує », - підкреслив Кравчук.

 Екс-президент також нагадав, що колишні керівники "Нафтогазу" знаходяться в СІЗО вже майже рік.

"Так, може, треба, щоб вони вже там квартири отримали? Врешті-решт, повинні сказати, в чому їх вина?"- наголосив Кравчук.

Як відомо, Тимошенко було пред'явлено обвинувачення в тому, що вона на посаді прем'єра "діючи умисно, з особистих інтересів" прийняла рішення "щодо використання частини коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів та мали цільове призначення, на покриття видатків Держбюджету, передусім зобов'язань із виплати пенсій".

Читайте також:

Кравчук: Янукович має розігнати непотріб, який сидить у ВР

Невиїзна Тимошенко живе в розкішному палаці поруч із Ющенком та Азаровим

Регіонал звинуватив Тимошенко у корупційних зв'язках з Європою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: