Кравчук: я - кіт, який гуляє сам по собі

Екс-президент заявив, що не збирається приєднуватися до чиєїсь політичної сили, а підтримує він того, хто підтримує Україну.

Юлія Тимошенко, Леонід Кравчук
УНІАН
Кравчук зараз рідко спілкується з Тимошенко
Екс-президент України Леонід Кравчук заявив, що зараз майже не спілкується з екс-прем`єром Юлією Тимошенко, яку підтримував на президентських виборах, бо він - "кіт, який гуляє сам по собі".

Він також зазначив, що не шкодує про підтримку Тимошенко на виборах.

"Про підтримку не шкодую. Тим більше, що вона до мене не зверталася (точніше, звернулася тоді, коли просила бути її довіреною особою), підтримати її я сам запропонував ... А прийняв я це рішення тоді, коли прочитав програми провідних партій", - сказав Кравчук.

Він нагадав, що на попередніх виборах підтримував кандидатуру Віктора Януковича. Однак у 2010-му він переглянув своє ставлення до політиків.

"Я прочитав її програму (програму Тимошенко - ред.), І зрозумів, що вона мені імпонує за всіма своїми складовим - політика, економіка, культура, мова, міжнародні відносини ... Почитав і вирішив, що буду підтримувати цю програму. Тимошенко мені імпонує і як харизматичний політик, як боєць", - сказав Кравчук.

Перший президент також відзначив, що зараз між ним і Тимошенко немає "постійних відносин".

"Бачилися ми в останній раз місяці два тому. Тема розмови у нас була - опозиція, влада і українська мова. Тобто сказати, що я від когось пішов і до когось прийшов, не можна. Я - кіт, який гуляє сам по собі. Я підтримую того, хто підтримує Україну, але я організаційно - ні з ким. Моя підтримка не означає, що я пішов у чиюсь команду, в партію, що я маю намір піти в депутати, що я чогось хочу для себе", - сказав перший президент незалежної України.

"Нещодавно я зустрічався з Віктором Януковичем і сказав йому те ж саме. Сказав, що у нас з ним може бути спільна любов тільки до України. Іншої не буде", - сказав Кравчук.

Читайте також:

Кравчук: засідання КС – це видовище, вибачте на слові

Кравчук: через холуїв Януковича винесуть, як Брежнєва

Кравчук заявив, що Україна поступається Росії в розвитку

Кравчук побачив, як Янукович встановлює тоталітаризм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: