Кравчук: Янукович не хоче відбирати у чиновників держдачі

В Україні немає закону, відповідно до якого чиновники зобов’язані користуватися держдачами.

Дача Миколи Азарова
Українська правда
Ілюстрація
Президент при бажанні може позбавити колишніх чиновників державних дач, і якщо цього не зробив - значить, просто не хоче. Про це заявив екс-президент України Леонід Кравчук, коментуючи розшарування між багатими і бідними в країні.

"Президент указом може всіх людей, які користуються державними дачами, позбавити користування ними. Це можна зробити легше, простіше, не вимагаючи консультацій. Раз це не робиться, значить, цього не хочуть... Тому що немає закону в Україну, де написано, що люди повинні жити в державних дачах. Закону жодного не знайдете! " - заявив Кравчук.

За його словами, "у той час, коли країна знаходиться у скрутному становищі, коли криза економічна ще не подолана, коли пенсіонер має 800 або 900 гривень і ледве зводить кінці з кінцями, держава повинна на власному прикладі показати, як влада повинна жити, знаючи рівень життя народу".

Екс-президент нагадав, що Володимир Ульянов (Ленін) жив у Кремлі у двох кімнатках площею 31 квадратних метра разом з дружиною та сестрою. У Сталіна також були дві кімнати, дві шинелі, дві пари юхтових чобіт і залізне ліжко.

Зараз влада перейшла на інші стандарти, зазначає Кравчук, і Ющенко, і Кучма користуються державними дачами.

"Леонід Кучма побудував в Україні, наскільки мені відомо, 7 або 9 державних дач, в тому числі цілі комплекси в Київській області, в Криму. Більше того, Верховна рада рядком призначає кошти для їх утримання. І вони живуть", - додав Кравчук.

Нагадаємо, на утримання будинку відпочинку "Конча-Заспа", комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" та автобази Державного управління справами при президенті України (ДУСі) цього року з бюджету виділено 107 мільйонів гривень.

Читайте також:

Янукович провів для журналістів екскурсію "Межигір'ям"

Дачі та автопарк влади обходяться бюджету в 107 мільйонів

Чиновники у Пущі-Водиці живуть за п’ятиметровими парканами

Стало відомо, хто з чиновників живе на держдачах Конча-Заспи та Пуща-Водиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: