Кравчук: Янукович в порівнянні з Кучмою - Цицерон

Перший президент України висміяв пояснення команди Януковича про причини його відмови від теледебатів з Тимошенко.

Екс-президент Леонід Кравчук називає посміховиськом пояснення команди Віктора Януковича щодо його відмови від участі в дебатах.

"Абсолютним посміховиськом, як на мене, виглядають пояснення оточення Януковича про відмову від дебатів", - сказав він в інтерв'ю газеті "День".

"Хтось там із оточення Януковича каже, що він нізащо не піде змагатися в брехні... Нехай будуть розумнішими, нехай скажуть: "Хай собі Тимошенко бреше, а ми говоритимемо правду". Чому ж вони вагаються?", - запитав політик.

За словами Кравчука, "коли є два кандидати в президенти, люди дивляться на обох, бачать кращі відповіді, кращі варіанти".

"Знаєте, коли ми йшли на дебати з Кучмою... Коли йому запропонували дебати, він не відмовлявся, хоча, якщо порівняти Януковича сьогодні і Кучму тоді, то перший - Цицерон", - заявив Кравчук.

Втім, наголосив екс-президент, Леонід Кучма пішов на дебати.

"Він мови не знав, а його ораторські "таланти" всім відомі. І знаєте, що люди в Донецьку сказали після наших дебатів? Дивись, кажуть, цей Кравчук прийшов, "хольоний", "красіво одєтий", "говоріт на нєпонятном язикє", - розповів Кравчук.

"До чого я веду? До того, що не все сприймається однозначно, мовляв, хто красивіше говорить, той і перемагає. Отже, немає гідного пояснення для Януковича для відмови йти на дебати. А пояснення його оточення - абсолютно непереконливе", - додав він.

Нагадаємо, раніше Кравчук висловив думку, що заяви кандидата у президенти Віктора Януковича стосовно зовнішньої політики України не свідчать про європейський вибір України.

"Якщо вибори виграє Віктор Янукович, то Україна може стати повним сателітом Росії. Це слово поглинає в собі все. Все те, що декларує Янукович сьогодні на міжнародній арені - це не європейський вибір України", - сказав Кравчук.

Читайте також:

Кравчук: Литвин поклав яйця в "синьо-білий" кошик

Кравчук: якщо виграє Янукович, Україна стане сателітом Росії

Кравчук: питання героїзму Бандери повинен вирішити народ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: