Кравчук: Ющенко розуміє, що одночасні вибори президента і Ради неможливі

Перший президент країни вважає, що його пропозиція Ющенку піти у відставку спонукала того до нинішніх дій.

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що Віктор Ющенко розуміє неможливість одночасного проведення позачергових виборів Верховної ради і президента.

"Сьогодні президент грає. Це не щира його заява. Він чудово розуміє, що одночасно провести президентські та парламентські вибори неможливо. До того ж його умови важко виконати", - сказав Кравчук.

На його думку, Ющенко зробив заяву про готовність призначити позачергові президентські вибори за умови одночасного з ними проведення позачергових виборів Ради задля того, аби підняти свій авторитет.

"У Ющенка є оточення, дуже майстерні в цих справах люди. Вони йому радять: "Віктор Андрійович, робіть так, і у вас зростатиме рейтинг, можливо, ще на вибори підете, переможете", - вважає екс-президент.

Кравчук також вважає, що його заклик до Ющенка подати у відставку підштовхнув президента до нинішніх дій.

"Він почув сигнал, але дослівно мою пропозиція не виконав. Я б сказав, що моє звернення стало для нього поштовхом. Він почав розуміти, що "всенародно обраний президент" не значить "вічний президент", - сказав Кравчук.

Проте, у зв'язку із призначенням парламентом виборів президента на 25 жовтня перший президент вважає будь-які дії Ющенка неефективними.

Як повідомляв ТСН.ua, 15 квітня голова парламентського комітету з питань правової політики Сергій Міщенко заявив, що президент України не має права одночасно приймати участь в президентських та парламентських виборах.

Нагадаємо, що 15 квітня Віктор Ющенко заявив, що заради дочасних виборів парламенту він готовий поступитися кількома місяцями президентства.

Читайте також:

Ющенко: Україна вже на дні економічної кризи

Ющенко обізвав підлеглого "молдаванином"

Українці хочуть достроково позбутися як президента, так і Верховної ради

Ющенко погодився разом з урядом ігнорувати Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: