Кравчук закликав Ющенка піти у відставку

Леонід Кравчук переконався, що Віктор Ющенко не здатен виправити становище і створити ефективну систему влади.

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що єдиним виходом з ситуації, яка склалася, є дострокові вибори президента.

"Справжній патріотизм президента полягає в тому, щоб глибоко проаналізувати ситуацію і прийняти рішення – піти у відставку. Такий крок може зупинити хвилю проблем, заспокоїти суспільство, відкрити сподівання на реальний вихід з кризи", - сказав Кравчук.

Він підкреслив, що ніколи не дозволив би собі різких випадів на адресу діючого президента, якби не переконався в нездатності Ющенка виправити становище і створити разом з парламентом ефективну систему влади.

"Втративши підтримку і довіру українського народу, свідомо позбувшись уряду, зруйнувавши парламентську коаліцію, ви втратили опору, без якої не навести лад. Влада фактично зруйнована. А подолати кризу без ефективної участі влади неможливо", - заявив Кравчук.

Кравчук підкреслює, що за чотири роки роботи Ющенко не провів жодної реформи, а лише поміняв чотири уряди, двічі розпускав ВР та власноруч зруйнував всі парламентські коаліції.

"Такого безладу в країні як зараз ще не було. Не було такого страху перед завтрашнім днем, такої зневіри у владу. І в цьому ваша найбільша провина", - сказав перший президент.

Кравчук переконаний, що Ющенко готовий скористатися світовою фінансовою кризою задля того, щоб залишитися при владі.

"Очевидно, ви маєте вихід для себе і свого оточення в свідомому доведенні ситуації до "точки кипіння" за принципом "що гірше, то краще", - вважає він

"Сьогодні робиться все, щоб знецінити гривню і в такий спосіб поглибити кризу. Для цього Національний банк діє за певним сценарієм. І , очевидно, під вашим політичним прикриттям", - заявив Кравчук.

Така політика призвела до того, що практично зупинено нормальне функціонування національної банківської системи, переконаний він.

"Найлегше перекласти провину на уряд. Власне, для цього, ви й загострюєте ситуацію до краю. Але публічно відмежувавшись від уряду і відповідальності за ситуацію в країні, ви тим самим відмовилися виконувати свої конституційні зобов’язання", - заявив Кравчук.

На думку Кравчука, Україна не може більше жити в страху за завтрашній день і чекати нових випробувань і закликає Ющенка діяти - піти у відставку.

Читайте також:

БЮТ закликає Ющенка вчинити "акт доброї волі" і піти у відставку

Тимошенко запропонувала Ющенку мир

Ющенко пропонує Луценку піти у відставку
 

ВідеоЗвернення Кравчука до Ющенка

ВідеоКравчук закликав Ющенка піти у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: