Кравчук залишить СДПУ (о) через об'єднання з комуністами

Екс-президент обурився входженням своєї партії до блоку лівих сил.

Екс-президент Леонід Кравчук вирішив вийти з лав Соціал-демократичної партії України (об'єднаної).

Своє рішення політик пояснив незгодою зі створенням блоку лівих сил за участі Компартії, СДПУ(о), партії "Справедливість" і Союзу лівих сил.

"Я виходжу з СДПУ(о), бо прийняте рішення, по-перше, було затверджене в закритому, недемократичному режимі. Тепер, якщо дотримуватися цієї логіки, я маю голосувати за Симоненка, чи що!?", - обурився екс-президент.

"По-друге, позиція політбюро СДПУ(о) в цьому випадку не співпадає з моєю позицією. І не просто не співпадає - суперечить моїй позиції", - додав він.

Кравчук зауважив, що оскільки його думкою "ніхто не цікавився, все зробили без мене, то я роблю (виходжу з партії) без них, і я тепер не з ними".

Екс-президент назвав блок лівих сил "штучним об'єднанням, що не має жодних перспектив, бо різні сили, що ввійшли в так званий блок, мають абсолютно різні програми".

"За великим рахунком, у них взагалі немає нічого спільного", - додав Кравчук.

Нагадаємо, створений у вересні блок лівих сил назвав своєю метою усунення від влади Віктора Ющенка і "помаранчевих" політиків.

Блок має намір підтримати на виборах президента лідера Компартії Петра Симоненка та взяти участь у найближчих парламентських виборах.

Читайте також:

"Мегаблок" лівих сил розвалився: Вітренко відіслали до психотерапевта

Кравчук: Ющенку доведеться тікати, заплющивши очі від ганьби

Кравчук: Партія регіонів - політичні підстилки

Кравчук: більша частина Партії регіонів об'єднається з БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: