Кравчук запевняє, що усі закони в Раді продаються і купуються

Перший президент України розкритикував виборче законодавство і діяльність парламенту.

Поки у Верховну Раду потраплятимуть одні і ті ж депутати, поки парламент не оновиться, - кожен закон, який прийматиме така Верховна Рада буде куплений, проданий і скомпрометований. Про це заявив перший президент України Леонід Кравчук, коментуючи зміну виборчого законодавства.

"Закон може бути будь-яким: мажоритарним, змішаним або пропорційним, навіть може бути дуже правильним з відкритими списками - цього чомусь не робиться. Але подивіться, скільки сесій і майже одні і ті ж люди у Верховній Раді. Поки не будуть зроблені кроки, які зроблять неможливим попадання у Верховну Раду людей, які себе скомпрометували неприйняттям потрібних законів.

Поки не буде оновлений склад Верховної Ради за принципом професіоналізму і відповідальності, любов'ю до того народу, з яким ти живеш, будь-який закон буде куплений, проданий і скомпрометований", - заявив екс-президент.

ПРО ВАРТІСТЬ ДЕПУТАТСЬКИХ МАНДАТІВ У РАДІ-2012 ЧИТАЙТЕ ТУТ

На думку Кравчука, підняття прохідного бар'єру і заборона блоків все ж дозволить трохи оновити склад парламенту.

"Я б сказав, що це невелике оновлення - ну скажемо не потраплять ті маленькі партії, або блоки, але знову ж таки повертаюся: будь то блоки, або не блоки, ви дивитеся, коли відкривається Верховна Рада - одні і ті ж особи", - відмітив Кравчук.

Як повідомлялося у Партії регіонів вже затверджені списки кандидатів на наступні парламентські вибори. Ціна стовідсоткового потрапляння в список - 10 мільйонів доларів.

Цифру 10 мільйонів за прохідне місце у списку регіоналів називали кілька людей, які збираються продовжити свою кар'єру в Раді наступного скликання. Для порівняння, на минулих виборах прохідне місце в списку коштувало 5 млн доларів, оптом (для себе і кількох своїх соратників) - дешевше, 3-4 млн доларів.

Нагадаємо, що Партія регіонів, а також партії ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Фронт Змін", "Сильна Україна", Комуністична партія проходять у Верховну раду наступного скликання, згідно з опитуванням центру соціальних досліджень "Софія".

Читайте аткож:

Новий закон про вибори вкраде половину голосів українців

Колишні спонсори БЮТ підуть на вибори за списками Партії регіонів

За місце у наступній Раді регіонали платять по 10 мільйонів

Партія регіонів: скасуванням "проти всіх" влада втратить частину бонусів

У наступну Раду пройде три нових партії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: