Кравцов пообіцяв вдвічі збільшити кількість швидкісних поїздів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Завдання планують реалізувати протягом п'яти років.

В "Укрзалізниці" планують вдвічі збільшити кількість швидкісних поїздів. Зокрема, це рухомий склад, що використовується на маршрутах поїздів класу "Інтерсіті+".

Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Завдання уряду на наступні 5 років — збільшити на 10 одиниць кількість рухомого складу, що використовується на швидкісних маршрутах. Таким чином, ми вдвічі збільшимо парк цих поїздів та зможемо запропонувати нашим клієнтам кращий сервіс", — сказав керівник компанії.

Кравцов нагадав, що "Укрзалізниця" встановила рекорд з виконання капітально-відновлювального ремонту пасажирських вагонів.

"Ми змогли модернізувати близько 200 пасажирських вагонів, це рекорд за останні 7 років. Цього року ми плануємо таким ремонтом оновити близько 40 вагонів. Крім того, до кінця року ми отримаємо перший вироблений в Україні дизель-поїзд, котрий плануємо поставити на маршрут до аеропорту "Бориспіль", — повідомив Євген Кравцов. 

Нагадаємо, 25 жовтня повідомлялося, що "Укрзалізниця" планує у найближчі два роки створити окремі компанії, які розподілять між собою основні функції перевізника. 

Відео Поїздка на виживання: наскільки чисті вагони "Укрзалізниці"

Пік подорожей Укрзалізницею у самому розпалі. А на носі ще й оксамитовий сезон. Сніданок підготував для вас спецпроект про усі реалії українських поїздів та вокзалів. Наш кореспондент Артем Івченко почав з перевірки чистоти у купейних та плацкартних вагонах - дивіться в сюжеті.   

Поїздка на виживання: наскільки чисті вагони "Укрзалізниці"

Залиште свій коментар

Вибір редакції