Кравцов попросив розглянути питання щодо звільнення його з посади керівника "Укрзалізниці"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кравцов звернувся до наглядової ради "Укрзалізниці".

Очільник "Укрзалізниці" Євген Кравцов звернувся до наглядової ради "Укрзалізниці" з проханням розглянути його питання його звільнення.

Про це 3 грудня на сторінці у Facebook повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Кравцов нібито попросив наглядову раду зібратися та розглянути питання вже наступного тижня.

"Керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов проінформував мене, що попросив наглядову раду УЗ зібратися наступного тижня для розгляду результатів діяльності правління УЗ та розгляду питання його звільнення", – йдеться у дописі 

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов проінформував мене, що попросив наглядову раду УЗ зібратися наступного тижня для розгляду результатів діяльності правління УЗ та розгляду питання його звільнення.

Опубліковано Vladyslav Kryklii Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Зазначимо, що звільнена після листування з пранкером Джокером заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна вимагала позбавити посад держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака та голову "Укрзалізниці" Євгена Кравцова. 

Нагадаємо, 2 грудня міністр енергетики та навколишнього середовища Олексій Оржель повідомив, що Міністерство енергетики вирішило змінити керівництво і наглядові ради стратегічних енергокомпаній. Відповідаючи на питання журналістів, Оржель підтвердив, що може йтися і про зміну керівників "Нафтогазу" і "Укренерго". 

Відео Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов відповів на запитання українців

Своє професійне свято сьогодні святкують залізничники. Тож цього дня ми вирішили зустрітись із головним залізничником України – головою правління "Укрзалізниці" Євгеном Кравцовим і поставити йому декілька запитань. На Центральний залізничний вокзал вирушив наш колега – Антон Пшеничний.   

Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов відповів на запитання українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції