Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кравцов розповів про "революцію" у системі прибирання у поїздах та боротьбі із тарганами

"Укрзалізниця" перейде на нові стандарти прибирання у травні-червні.

Пасажири поїздів часто нарікають на мокру білизну у вагонах, неприбрані туалети, відсутність туалетного паперу та наявність тарганів. Виконувач обов'язків голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов у прямому ефірі програми "Сніданок з "1+1" запевнив, що протягом найближчих двох місяців перевізник перейде на нові стандарти прибирання у поїздах.

"Це дійсно є проблемою (щодо тарганів). Це проблема старих вагонів, де є отвори, системи старі, не працюють належним чином. І, на жаль, таке трапляється. Що ми робимо? Упродовж уже цього місяця ми маємо запровадити в усій Україні нову систему миття вагонів і обслуговування. Ми переходимо на інші засоби для миття, на інші засоби боротьби з тарганами та іншими комахами. І це має дати ефект для того, щоб вони (вагони) були чистішими. Це буде протягом травня-червня", - запевнив Кравцов.

Керівник "Укрзалізниці" також розповів, як покращиться сервіс у поїздах після здорожчання проїзду.

ВідеоОчільник "Укрзалізниці" відповів на запитання пасажирів у студії "Сніданку"

В Україні з травня на 12% подорожчає проїзд у потягах. Це не єдине подорожчання залізничних квитків. До кінця року ціни піднімуть ще на 12%. Про ціни і про те, чи зміниться якість послуг на залізниці, говоримо з Євгеном Кравцовим, очільником "Укрзалізниці".

Очільник "Укрзалізниці" відповів на запитання пасажирів у студії "Сніданку"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції