Країна виробника й захисні елементи: як правильно купувати канцтовари для школярів

Експерти радять уникати підробок.

Канцтовари – важлива стаття витрат сімейного бюджету під час підготовки дитини до школи та під час самого навчання. У початкових класах маленькі школярі вчаться правильно писати літери та розвивають мислення, на таких уроках як малювання.

Вибір канцтоварів - ручок, олівців та фломастерів в Україні - сьогодні чималий. Все це продається на базарах, у переходах. Але варто пам'ятати: яскравий колір та низька ціна аж ніяк не гарантують якість, йдеться в сюжеті Сніданку з 1+1.

Батьки мусять звертати увагу на якість, країну виробника і безпечність для здоров'я. Олівці мають бути такими, щоб дитина ними не поранилася, якщо вони зламаються.

Також експерти радять уникати підробок. І під час покупки звертати увагу на захисні елементи, які запатентовані справжнім виробником. Самі ж канцтовари бажано купувати в супермаркетах й торгових центрах.

Нагадаємо, Міносвіти збирається реформувати школу: новий законопроект передбачає 12-річне навчання, конкурс на посади директорів навчальних закладів, зарплати вчителям від 6 тис. грн. До того ж в Україні створять держслужбу якості освіти і заберуть у райвно частину повноважень. Райадміністрації більше не зможуть здійснювати перевірки у школах.

ВідеоМіністр освіти і науки без попередження навідалася до однієї зі шкіл столиці

Залиште свій коментар