Перейти до змісту

Креатив від поліції: на українських дорогах з’явиться "некерований автобус-привид" (3 фото)

Таким чином увагу водіїв хочуть привернути до важливості дотримання ПДР.

В Україні запустять "автобус-привид", який подорожуватиме усією країною, аби привернути увагу до питання безпеки на дорогах та важливості дотримання Правил дорожнього руху.

Про спільний нестандартний проект Нацполіції та КМЄС "Керуй" 9 листопада повідомили заступник ГУ НП Олександр Фацевич та заступник Голови Консультативної місії ЄС Фредрік Весслау, передає прес-служба поліції.

Зазначається, що автобус спеціально обладнаний таким чином, аби складалося враження, ніби за кермом нікого немає.

Фацевич зазначив, що від початку року на українських дорогах сталося понад 122 тисячі ДТП. Майже 20 тисяч – з постраждалими. "І хоча у порівнянні з минулим роком кількість ДТП зменшилася на 10 %, ця проблема залишається пріоритетною для поліції превенції. Адже ми говоримо про життя та здоров’я людей", – сказав він.

"Цей автобус подорожуватиме містами країни для того, щоб показати, що іноді водії бувають безвідповідальними. Якщо людина сіла за кермо або просто йде вздовж дороги, вона має думати про наслідки її дій. Ми вважаємо, що покарання, як то штрафи, мають бути останнім важелем впливу на водія", – наголосив заступник голови Нацполіції.

Запуск "автобуса-привида" є другим етапом соціального проекту "Керуй", що стартував минулого року. Тоді водії почали знаходити під двірниками своїх авто наліпки з текстом - "За кермом класний водій". У поліції пропонували усім водіям, які знайшли такі наліпки, зробити фото і викласти їх у соціальних мережах.

Відео Поліція Естонії роздаватиме необережним водіям буклети про донорство органів

Разом зі штрафами керманичам автівок, які їздять швидше за дозволене, видаватимуть буклети про донорство, які містять інформацію про це явище та розповідають, які документи треба підписати, аби стати донором органів. У поліції сподіваються, що картки змусять необережних водіїв замислитися і їздити обережніше.

Поліція Естонії роздаватиме необережним водіям буклети про донорство органів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин