Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Креативний продюсер "1+1" зробив інтригуючий анонс на "Телетріумфі"

Канал чекає зірку з-за океану на один із популярних проектів.

Медіа-холдинг "1+1" зібрав рекордну кількість статуеток найпрестижнішої телевізійної премії країни "Телетріумф". Перемоги було здобути в 43 із 73 номінацій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Це все завдяки нашій команді. З такою аудиторією ми будемо отримувати постійно", - переконана ведуча ТСН.Тиждень Алла Мазур. Її колега Лідія Таран зізналася, що "вже живе з року в рік" на сцені премії, а креативний продюсер Володимир Завадюк обіцяє, що канал і далі вражатиме яскравими проектами. "Я ж не можу сказати все. Але можу привідкрити одну таємницю: ми ведемо перемовини із зіркою американських "Танців із зірками". Вона з’явиться в новому сезоні", - пообіцяв він.

Церемонія нагородження тривала понад чотири години. Після цього деяки переможці одразу поїхали на роботу, бо велика телевізійна машина ніколи не зупиняється.

Кореспондент ТСН Дар'я Счастлива

ВідеоМедіа-холдингу "1+1" вручили рекордну кількість статуеток "Телетріумфу"

43 статуетки у 73 номінаціях, медіахолдинг перевершив досягнення усіх відзнак попередніх років. Цього року експерти визнали переможцями ТСН, як національну телевізійну програму, Наталю Мосейчук та Аллу Мазур, як найкращих ведучих.

Медіа-холдингу "1+1" вручили рекордну кількість статуеток "Телетріумфу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції