Кредит на квартиру? Так! Якщо квартира в житловому комплексі "Престиж Хол"

Як вирішити "квартирне питання", якщо недостатньо коштів? Раніше найпоширенішим рішенням ставав кредит у банку. Але чи можливо це в сьогоднішніх реаліях?

Як вирішити "квартирне питання", якщо недостатньо коштів? Раніше найпоширенішим ставав кредит у банку. Але чи можливо це в сьогоднішніх реаліях?

Відповіді на ці питання хоче почути, напевно, кожен, хто хоч трохи цікавиться економічним самопочуттям у країні. Хоча б тому, що часткове розморожування кредитування ознаменує позитивні зрушення банківського сектора на шляху виходу з кризи.

На сьогоднішній день первинний ринок житла кредитує обмежена кількість банків. А високі процентні ставки і значний початковий внесок у більшості випадків стають основною перешкодою до покупки заповітної квартири.

Однак реальний вихід із ситуації є. На ринку іпотеки стартувала нова програма кредитування купівлі квартир у новобудові. Мова йде про початок іпотечного кредитування від "ПриватБанку", яке буде діяти в межах проекту житлового комплексу "Престиж Хол". Таким чином, банк прийняв рішення кредитувати як фізичних, так і юридичних осіб, що зважилися на придбання нерухомості в комплексі "Престиж Хол". Умови надання кредиту виглядають вельми привабливо.

"Достатньо мати 35% від початкової вартості, щоб стати щасливим володарем житла, - розповідає заступник керівника бізнесу обслуговування VIP-клієнтів "ПриватБанку" Юлія Фартушна. - Кредитування в гривні під 22% річних, погодьтеся, це одна з найдоступніших пропозицій на ринку. Важливим є і той факт, що заставою за кредитом є саме нерухомість, що кредитується. Таким чином, ми перші відкриваємо кредитування новобудови ще на стадії будівництва, і при цьому, не потрібна додаткова застава!"

"Ступінь готовності об'єкту досить висока, а всі роботи йдуть згідно з графіком, - говорить комерційний директор компанії забудовника ЗАТ "Аеробуд" Олександр Бондарець. - Будівництво першої черги буде завершено у 3 кварталі 2010 року. Завдяки такому стабільному партнеру як "ПриватБанк" фінансування будівництва йде без перерв, тому й немає ризику зупинки будівництва".

Зростаючий попит населення на якісне нове житло змушує рівнятися на європейські стандарти якості, прагнути до комфортного життя у престижному будинку. "Престиж Хол" - це статус, престиж і комфорт.

Вдале місце розташування в історичній частині Києва, хороша транспортна доступність, розвинена інфраструктура, підземний паркінг, впорядкована зелена територія, близькість багатьох культурних об'єктів - ось основні переваги життя в "Престиж Хол". Важливою перевагою проекту є можливість забезпечити всіх мешканців паркінгом, що так актуально саме для центральних районів міста.

Просторі та затишні квартири з високими стелями і еркерами, з панорамними вікнами, що дають можливість милуватися захоплюючими видами Києва, не залишать вас байдужими.

Житловий комплекс "Престиж Хол" - став втіленням мрії, а "ПриватБанк" зробив усе, що б стати власником мрії стало набагато простіше!

www.prestigehall.com.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: