Кремль дозволив висміювати Януковича, бо розчарувався в ньому

Вихід на російському телебаченні пародійного сюжету про Януковича в РФ пояснили незадоволеністю Кремля політикою українського президента.

Кремль дозволив показ на головному телеканалі Росії пародійного сюжету про Віктора Януковича через незадоволеність політикою українського президента. Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський."Для політичної еліти Росії це був сигнал, що Кремль роздратований Януковичем і що Кремль дозволив такий сюжет на першому каналі - на головному президентському каналі - в пору дня, коли його дивиться найбільше людей", - наголосив політолог.Бєлковський зазначив, що в Росії сюжет- пародія на Януковича не був дуже популярним у рейтингах, бо нині в тій країні питання української політики не є таким актуальним, як 5-6 років тому. Однак у пародійному сюжеті, як вважає екcперт, містився натяк для російського політикуму."Москва вже з 2006 року не вважає Януковича своїм агентом впливу. І на останніх президентських виборах Володимир Путін симпатизував Юлії Тимошенко, хоча зараз, звичайно, Кремль намагається це спростувати. І після того, як Янукович прийшов до влади, були надії на те, що будуть значні поступки в економічному плані з боку України, але цих поступок досі немає. І тому, звичайно, Кремль трохи роздарований Віктором Януковичем", - наголосив він.Політолог пояснив, що Янукович не йде на поступки в питаннях приватизації ключових галузей української економіки, на що Кремль сподівався. "Немає поступу, наприклад, у питаннях об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу", у створенні газотранспортного консорціуму тощо. Тобто йдеться про питання, які навколокремлівський бізнес, який визначає кремлівську політику на українському напрямку, вважає принциповими та ключовими", - зазначив Бєлковський.

Нагадаємо, російський "Первый канал" в програмі "Большая разница" показав пародійний сюжет на Віктора Януковича, зобразивши його Богом. Януковичу згадали гострі соціальні питання, і не забули про конфуз з траурним вінком, який впав на президента.

Водночас, на каналі ICTV, що транслює програму "Большая разница" в Україні, з випуску вирізали цей сюжет.

Читайте також:

Пародію на Януковича на українському телеканалі не показали

 Російський канал показав злу пародію на "дружнього" Януковича

Янукович оконфузився на зустрічі з Мєдвєдєвим (відео)

http://tsn.ua/ukrayina/parodiyu-na-yanukovicha-na-ukrayinskomu-telekanali-ne-pokazali.html

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: