Кремль обіцяє "своєчасно" надіслати в Київ нового посла

Російський МЗС продовжує запевняти, що відставний міністр Михайло Зурабов от-от приїде в Україну послом.

Глава Міністерства зовнішніх справ Росії Сергій Лавров стверджує, що призначений послом РФ в Україні Михайло Зурабов приїде до Києва "своєчасно".

Про це він повідомив, коментуючи результати переговорів з міністром закордонних справ України Петром Порошенком.

"Михайло Юрійович Зурабов готується до від'їзду до Києва. Його приїзд до Києва, я переконаний, відбудеться своєчасно", - сказав Лавров.

У свою чергу глава українського МЗС Петро Порошенко запевнив, що ніхто в Україні не ставить під сумнів необхідність розвитку стосунків з Росією.

Відповідаючи на запитання про те, чи існують суперечності в українському керівництві щодо зв'язків з Росією, Порошенко сказав: "Можу вас запевнити, що в ефективному, рівноправному, партнерському і стратегічному відношенні України до Російської Федерації сьогодні зацікавлені всі без виключення гілки влади країни - президент, прем'єр, парламент, опозиція".

"Тобто сьогодні немає предмету для дискусії з приводу стосунків з Російською Федерацією. Вона є нашим надійним, стратегічним партнером", - додав Порошенко.

За його словами, двом країнам треба вирішувати багато питань, але це говорить про "активність діалогу" України і Росії.

Як відомо, указ про призначення Зурабова послом в Україні президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав ще 5 серпня. Зурабов - радник президента РФ Дмитра Мєдвєдєва, а у 2004-2007 роках працював міністром охорони здоров'я і соціального розвитку РФ.

Проте 11 серпня Мєдвєдєв направив відкрите послання українському колезі Віктору Ющенку, в якому назвав політику України відходом від принципів дружби і партнерства з Росією та повідомив про рішення поки що не направляти в Україну нового російського посла.

У прес-службі президента РФ зазначили, що посол буде відправлений до Києва тоді, коли Москва вважатиме, що є шанс змінити відносини між країнами.

Попереднього посла РФ в Україні Віктора Черномирдіна було звільнено з посади 11 червня.

Читайте також:

Кремль знову затримав відправлення посла до України

Новий російський посол готовий приїхати в Україну

Ющенко звинуватив Росію у заморожуванні відносин з Україною

Київ жалкує, що Кремль не відпускає Зурабова послом в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: