Кремль покарає Затуліна за критику Партії регіонів

У жовтні Затулін виступив із критикою Партії регіонів, агітуючи у Криму на користь нової партії "Російська єдність".

Відомий російський політик, член правлячої партії "Єдина Росія" Костянтин Затулін через критику Партії регіонів ризикує втратити посаду першого заступника голови комітету Держдуми з питань взаємодії з СНД.

У жовтні Затулін виступив із критикою вже правлячої Партії регіонів, висловлюючись на виборах у Криму на користь нової партії "Російська єдність" Сергія Цекова.

Як повідомило джерело у Держдумі, у понеділок відбудеться засідання фракції "Єдина Росія", на якому може бути ініційоване внесення проекту постанови Держдуми про позбавлення Затуліна поста заступника голови або приставки "перший".

Затулін займає дуже активну позицію з багатьох зовнішньополітичних питань на пострадянському просторі, нагадує заcтупник директора Інституту країн СНД Володимир Жаріхін: депутат боровся за гарантії Чорноморському флоту в Севастополі, допомагав Південній Осетії й Абхазії.

Оголошували Затуліна персоною нон ґрата в Україні й Азербайджані. В останньому це трапилося після того як у травні Затулін їздив спостерігачем на вибори в невизнану республіку Нагорний Карабах.

Його конфліктність не подобалася ні в адміністрації президента, ні в МЗС, ні в самому думському комітеті, говорить єдинорос.

Також Затулін є давнім членом команди екс-мера Москви Юрія Лужкова.

Нагадаємо, Затулін стверджував, вибори в Україні можна певною мірою вважати успішними для Партії регіонів, хоча її успіх міг би бути більш вражаючим. На думку депутата Держдуми РФ, українська влада має задуматися над тим, що "радикалізується Захід України, є певне розчарування на південному Сході України".

Читайте також:

Затулін побачив, що ПР розчарувала українців

Затулін натякнув, що українці ніколи не мали своєї історії

Затулін: скасування автономії Криму призведе до розриву відносин між Україною і Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: