Кремль вимагатиме в Європи засудити Україну за потурання неонацистам

Російська делегація хоче винести на розгляд ПАРЄ резолюцію "Про протидію проявам неонацизму і правого радикалізму", в якій міститься критика України.

Росія запропонує Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) ухвалити резолюцію, в якій міститься критика України за недостатню боротьбу з проявами радикального націоналізму.

Як повідомило видання "Сегодня", на сесії ПАРЄ Україну чекає критика з боку російської делегації, яка хоче винести на розгляд резолюцію "Про протидію проявам неонацизму і правого радикалізму", в якій Україна через події 9 травня у Львові названа серед шести країн, "де не переслідують в належному обсязі за скоєння нацистських злочинів" (окрім нас, це Литва, Латвія, Естонія, Австрія і Канада).

Видання нагадує, що завтра президент Віктор Янукович полетить в Страсбург, щоб виступити на засіданні ПАРЄ.

Як повідомило джерело в Адміністрації президента, якихось сенсацій від цього візиту чекати не варто: "Президент розповість про наші реформи, з акцентом на адміністративну реформу і дерегуляцію бізнесу - в цих сферах наші успіхи найбільш значні. Природно, буде сказано і про те, що утиски демократії в Україні - міф. Взагалі, звичайний візит, головне в якому - показати, що євроструктури для нас важливі, оскільки курс України на євроінтеграцію незмінний".

Янукович буде в Страсбурзі всього один день, тоді як сесія ПАРЄ триватиме три дні. І це навряд чи випадково, оскільки в наступні дні українську владу чекає немало критики.

Нагадаємо, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави та Марсового поля у Львові сталися зіткнення між представниками націоналістичних сил і представниками партій КПУ, "Родина", "Русское единство". У сутичках постраждали 17 людей. Загалом міліція за цими фактами порушила 5 кримінальних справ.

Читайте також:

Львів'яни 22 червня вийдуть на вулиці для недопущення провокацій

Компартія вирішила зібрати у Львові антифашистський конгрес

"Свобода" вимагає заборонити у Львові мітинг євреїв проти фашизму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: