Кремль: заява Мєдвєдєва адресувалася виключно Ющенку

Заступник глави адміністрації Мєдвєдєва вважає, що Віра Ульянченко вільно інтерпретувала слова президента РФ, говорячи, що вони направлені проти українського народу.

Послання президента Росії Дмитра Мєдвєдєва з приводу стану стосунків Москви та Києва було направлене не народові України, а особисто президентові Віктору Ющенку.

Про це заявив заступник глави адміністрації Кремля Олексій Громов.

Таким чином в Кремлі прокоментували слова глави секретаріату Ющенка Віри Ульянченко, яка пов'язала послання Мєдвєдєва із стосунками двох народів.

"В принципі цей текст, підписаний пані Ульянченко від імені вельми показної (трохи більше 3% рейтингу) партії, не потребує коментарів. Ті, що все цікавляться можуть просто ознайомитися з листом нашого президента, зверненням Дмитра Мєдвєдєва в Інтернеті, аби зрозуміти, наскільки вільно пані Ульянченко інтерпретує сказане", - сказав Громов журналістам.

Проте, за його словами, повз однієї заяви Ульянченко "пройти не можна".

"Маю на увазі наступне: "Агресивна тональність звернення російського лідера по суті стосується не Віктора Андрійовича Ющенка і його політики, а всієї держави і всього українського народу", - сказав заступник глави кремлівської адміністрації.

Тут, підкреслив він, все навпаки. "Немає агресії і не може бути. Є спокійна вивірена констатація факту до яких результатів в російсько-українських стосунки призвела політика нинішнього президента України. Таким чином, це послання направлене саме на його адресу", - заявив Громов.

"Що стосується відношення президента РФ, нашої країни до українського народу, українській державі - воно вийняткове шанобливе, тепле, братське", - відзначив він.

Громов звернувся до журналістів з проханням ще раз привернути увагу громадськості саме таким точсленним оцінкам у виступах президента РФ 11 серпня, які так старанно не згадуються в тексті Ульянченко.

"Може, це хоч би злегка протверезить його авторів", - сказав Громов.

Як повідомлялося, глава Секретаріату президента Віра Ульянченко раніше назвала послання Мєдвєдєва прикладом недалекоглядної політики і відзначила, що Київ робить все, аби вона не вплинула на дружнє відношення українців до російського народу.

Вона також звинуватила Москву "в постійному антиукраїнському зомбуванні".

Читайте також:

Жириновський закликав припинити братські відносини з Україною

Ульянченко: агресивна заява Мєдвєдєва продиктована комплексами

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

"Регіоналам" сподобалася заява Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: