Криклій назвав дату підписання документів про співпрацю з Deutsche Bahn

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До України приїздить німецька делегація.

Український уряд 5 лютого підпише меморандум про співпрацю "Укрзалізниці" та німецького залізничного оператора Deutsche Bahn.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій в інтерв'ю "Радіо НВ".

За словами міністра, до України в середу приїздить німецька делегація з намірами підписати документ.

"Завтра (прим. інтерв'ю відбувалося 4 лютого) приїздить німецька делегація, і ми будемо підписувати документи з ними, меморандум вже про співпрацю, а не про розуміння. І, власне, ми будемо це в кілька етапів робити, ніхто не квапиться, щоб приймати всліпу рішення", - зазначив він.

Криклій наголосив, що українська сторона має чітко розуміти, які вигоди від співпраці отримає.

"Мають бути конкретні показники, відповідальність, яка фінансова мотивація, фінансова відповідальність, що вони інвестують, на яких етапах. Ось коли ми всі ці речі пропрацюємо, тоді ми зможемо сказати, який механізм це буде", - додав очільник відомства.

Нагадаємо, 23 січня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що українська влада хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця". Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що менеджерів найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn зроблять спочатку радниками правління “Укрзалізниці", а потім, "можливо, змінять їхній статус".

Зазначимо, що 22 січня Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із найбільшим залізничним оператором Німеччини. Олексій Гончарук назвав цей альянс логічним продовження плану реструктуризації "Укрзалізниці".

Відео Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Останні новини такі: залізницю їм точно не передаватимуть і не віддаватимуть у концесію. Тобто, німці в Україні будуть спочатку консультувати. На першому етапі вони проведуть аудит і складуть "дорожню карту" розвитку залізниці. Залізницю вже очолював поляк, тепер запрошують німців - у чому ж різниця – дивіться далі.    

Уряд залучить німецьких фахівців до розвитку "Укрзалізниці": чи вдале це рішення

Залиште свій коментар

Вибір редакції