Криклій повідомив, коли додому повернуться українці, які не могли виїхати зі Шрі-Ланки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це відбудуться 18 березня.

Громадян України, які застрягли на Шрі-Ланці через запровадження карантину у зв'язку з коронавірусом, у середу, 18 березня, повернуться додому.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

"Завтра повертаємо українців, які не могли виїхати зі Шрі-Ланки", - написав він.

Як повідомлялося, на Шрі-Ланці застрягли кілька сотень українців, які не можуть повернутися до України через запровадження карантину узв’язку з можливим поширенням коронавірусу. Українці звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням вирішити ситуацію і повернути їх додому. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

Відео Українські туристи застрягли на Шрі-Ланці

16 березня з Коломбо на Київ мали летіти близько 100 українців. Їх не пустили на борт зі словами типу"Україна вас не прийме на кордоні, тому ми вас не пустимо на борт".

Українські туристи застрягли на Шрі-Ланці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції