Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Криклій пояснив, якою буде співпраця "Укрзалізниці" з німцями

Криклій пояснив, якою буде співпраця "Укрзалізниці" з німцями

До України приїдуть німецькі експерти.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, як "Укрзалізниця" співпрацюватиме з Deutsche Bahn. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

"У Давосі було підписано угоду про наміри подальшої співпраці. Мова йде про те, що власне той технічний досвід, досвід операційного управління, процедури надання закупівель, сервісних послуг і, власне, всіх тих компонентів, які дійсно у Deutsche Bahn, одного з найбільших операторів залізничних в Європі, зможуть теж перетворити і розділити цю експертизу з "Укрзалізницею". Не йде мова про передачу, концесію, продаж, приватизацію чи ще якісь форми власності, йде виключно про передачу тих експертиз і напрацювань, які є у Deutsche Bahn і вони готові з нами цим поділитись і для цього ми запровадили стратегічне партнерство", - розповів міністр.

Криклій зазначив, що для пасажира має в першу чергу змінитись якість надання сервісних послуг, тому що корупційна складова, хаотичний менеджмент, ухвалення дивних управлінських рішень і це все потрібно якомога швидше звідти прибрати.

За його словами, перші зміни українці відчують вже цього року. "Починаємо з залізничних вокзалів. Ми маємо перетворити їх на зручні місця, де пасажири можуть відпочити і щось придбати. І це не вплине на ціну квитків", - додав він.

У Криклія запитали, чи буде Deutsche Bahn керувати "Укрзалізницею". "Не зовсім під керування. Буде наш менеджмент, звісно це лишається у державній власності, але паралельно з ними будуть і німці, які будуть надавати поради, як власнику держави, які кращі управлінські рішення необхідно ухвалювати, враховуючи дослід Deutsche Bahn", - відповів він.

Міністр зазначив, що для роботи з "Укрзалізницею" до України приїдуть німецькі спеціалісти.

Нагадаємо, 23 січня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що українська влада хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця".

Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що менеджерів найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn зроблять спочатку радниками правління “Укрзалізниці", а потім, "можливо, змінять їхній статус".

Своєю чергою, компанія Deutsche Bahn заявила, що не планує брати в управління "Укрзалізницю", вони будуть тільки надавати консультації.

Зазначимо, що 22 січня Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із найбільшим залізничним оператором Німеччини. Олексій Гончарук назвав цей альянс логічним продовження плану реструктуризації "Укрзалізниці".

Відео Міністр інфраструктури Владислав Криклій про ремонт доріг та реформування "Укрзалізниці" у 2020 році

У 2020 році українська влада планує відремонтувати 5 тисяч кілометрів доріг у всій країні. Це і великі транспортні артерії, і дороги місцевого значення, проте не менш важливі. Поговорити про дороги, а також про перспективи "Укрзалізниці" і роль німецьких фахівців ми запросили міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій про ремонт доріг та реформування "Укрзалізниці" у 2020 році

Залиште свій коментар

Вибір редакції