Криклій розповів, чого чекати водіям таксі від нового законопроєкту

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Криклій розповів, чого чекати водіям таксі від нового законопроєкту

УНІАН

Він зазначив, що великі служби таксі підтримали цей документ.

Міністр інфрастуктури України Владислав Криклій розповів, що передбачає новий законопроєкт про таксі. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

Ведучий запитав, як ви плануєте легалізувати таксистів? І які терміни відводите на повну легалізацію? 

"Розроблений законопроєкт, який нами опублікований до обговорення. Сподіваюся, що у вересні ми матимемо можливість його зареєструвати як законопроєккт у ВР. Розділяємо дві системи: є традиційні ліцензійні перевізники — класичні служби таксі так би мовити, які отримають деякі переваги. Зможуть їздити смугами для громадського транспорту — вже ухвалені відповідні зміни до ПДР, робити посадку-висадку, де паркування заборонено. Зможуть так само очікувати на острівцях для таксі, а також обслуговувати в зоні вокзалів та аеропортів", - пояснив він.

За словами Криклія, інші неофіційні перевізники можуть придбати патенти. "По-перше, не треба буде мати статусу фізичної чи юридичної особи підприємця. Треба придбати патент. Більше того для електромобілів патент буде удвічі дешевший. І ви як фізична особа, у разі наданні цих послуг, будете сплачувати податок", - уточнив міністр. 

"Важливо, що розповсюджені служби такі як Uber, Uklon, Bolt вони підтримують законопроєкт. Це єдиний спосіб вивести їх з тіні. Якщо буде підтримка ВР, то це можливо до кінця року", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Міністерство інфраструктури України підготувало законопроєкт для водіїв таксі.

Наступна публікація