Криклій виступив проти відкриття метро 25 травня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр вважає, що відкривати метро ще рано.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що не потрібно відкривати метро 25 травня. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

Ведучий запитав, чи можна задовольнити прохання Кличка відкрити метро 25 травня.

"Дивує непослідовність у певних етапах. Ще пару днів тому збирався київський штаб і там зійшлися на думці, що відкрити з обмеженнями доволі важко. Підземка якшо відкривається - то працює повноцінно. Звичайно, можна масочний режим, дезінфекцію, скринінг, але обмежувати на пероні, у вагонах доволі важкою", - сказав Криклій.

На думку міністра, він би не поспішав з цим рішенням.

"Що стосується транспорту взагалі, то ми запропонували поетапність. До кінця тижня МОЗ має назвати дати, чи вони накладаються з епідеміологічною ситуацією, щоб власне ми не брали на себе відповідальність чи ризики. Бо ми ці ризики ділимо з міською владою", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів із прохання відкрити метро від 25 травня. Він зазначив, що дедалі більше людей повертається на роботу і на місто чекає транспортний колапс.

Відео Як буде відновлювати роботу громадський транспорт в містах України – міністр інфраструктури

Чіткий алгоритм щодо повного зняття карантинних обмежень назвав Міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Це 22 травня, потім 1 червня, 11 червня тощо. Звісно, за умови, якщо в країні складеться сприятлива епідеміологічна ситуація. Як буде відновлювати роботу громадський транспорт в містах України – у сюжеті. 

Як буде відновлювати роботу громадський транспорт в містах України – міністр інфраструктури

Залиште свій коментар

Вибір редакції