Кріль готовий здати мандат

Член фракції "Наша Україна – Народна самооборона" Ігор Кріль заявляє про готовність скласти повноваження народного депутата.

Ігор Кріль
УНІАН
Ігор Кріль.
Член фракції "Наша Україна – Народна самооборона", заступник голови партії "Наша Україна" Ігор Кріль заявляє про готовність скласти повноваження народного депутата.

Про це повідомляє прес-служба блоку "Наша Україна – Народна самооборона".

"Я готовий здати депутатські повноваження. Але я це зроблю, якщо це буде необхідно для інтересів держави, а не на догоду деяким "політичним спікерам", які не відображають точку зору більшості ані членів Ради "Нашої України", ані членів фракції "Наша Україна - Народна самооборона", - заявив Кріль.

"Навесні минулого року я вже складав депутатський мандат. І ми з моїм колегою Віктором Тополовим зробили це першими в фракції", - нагадав він.

На прохання прокоментувати вчорашні звинувачення члена НУ-НС Романа Зварича на його адресу Кріль сказав: "Щодо Зварича особисто, то хотів би нагадати, що йому двічі доводилося здавати повноваження. І обидва рази він, як міністр юстиції, це робив із порушенням закону. Якщо він про це забув, то раджу йому підняти роздруківки з Інтернету, які йому нагадають, що ці кроки він робив під тиском можливих судових процесів".

"Розумію Зварича. Він виконує певні команди, оскільки в дерибані посад йому б дісталася посада міністра юстиції", - наголосив Кріль.

Кріль є одним з семи депутатів від блоку "Наша Україна – Народна самооборона", які досі не поставили свої підписи під угодою про створення демократичної коаліції.

23 листопада член фракції НУ-НС Давид Жванія висловив переконання, що народні депутати, які не хочуть підписувати коаліційну угоду, мають скласти свої повноваження.

ВідеоКріль готовий здати мандат (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: