Кріль поставив Кириленку ультиматум

Депутат фракції НУ-НС Ігор Кріль заявляє, що підпише угоду про демократичну коаліцію, якщо голова НСНУ В’ячеслав Кириленко відмовиться від посади спікера.

В'ячеслав Кириленко та Ігор Кріль
УНІАН
Ігор Кріль вважає, що чинний голова "Нашої України" не зможе консолідувати парламент.
 "Я прихильник демократичної коаліції у складі "Нашої Україна - Народної самооборони" й БЮТ. Однак мене насторожує, що більшість в парламенті формується не демократичними методами. В’ячеслав Кириленко повинен про це відкрито заявити", - заявив Ігор Кріль, слова якого цитує прес-служба НУ-НС. 

Він наголосив, що партійне керівництво повинне дослухатися до думки меншості, а не ігнорувати її. 

Ігор Кріль повідомив, що однією з умов, за яких він підпише коаліційну угоду, стане відмова В’ячеслава Кириленка від посади голови парламенту. "Людина, яка не може консолідувати депутатів своєї фракції, не зможе консолідувати і парламент. Тому, на мій погляд, В’ячеслав Кириленко повинен про це заявити і зняти свою кандидатуру з посади спікера", - сказав Ігор Кріль. 

Він також наголосив, що демократичну коаліцію найближчим часом буде створено. 

Як відомо, Ігор Кріль є одним з семи депутатів від блоку “Наша Україна - Народна самооборона”, які досі не поставили свої підписи під угодою про створення демократичної коаліції. Вчора він заявляв про готовність скласти повноваження народного депутата.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: