Крим, комуністи і НАТО

У Сімферополі розпочалася міжнародна конференція "Натовський або позаблоковий вектор для України: перспективи та ризики".

У Сімферополі почала роботу міжнародна конференція "Натовський або позаблоковий вектор для України: перспективи та ризики", організована в рамках Кримського форуму.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Кримського республіканського комітету Компартії України, в роботі конференції з питань НАТО беруть участь провідні громадсько-політичні діячі й експерти з України, Росії, Білорусі, Сербії, Болгарії, Естонії.

Протест проти НАТО
УНІАН
Населення Криму переважно негативно сприймає перспективу вступу України до НАТО
Серед учасників конференції: голова комітету Верховної ради України V скликання з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, лідер комуністів Криму Леонід Грач, колишній голова Комітету Верховної ради з питань національної безпеки та оборони Георгій Крючков, президент Українського відділення громадського фонду ”Фонд національної та міжнародної безпеки” Микола Сенченко, директор Інституту Російського зарубіжжя Сергій Пантелєєв, директор Центру з проблем європейської інтеграції в Мінську Юрій Шевцов, Предстоятель Рашко-Призренської та Косовсько-Метохійської єпархії Сербської православної церкви єпископ Артемій (Радосавлевич), сербський військово-політичний аналітик Милован Дрецун, директор Російського інституту Естонії, співголова Союзу російських громад Європи Михайло Петров і багато інших.

У роботі конференції організатори запросили взяти участь представників Центру інформації та документації НАТО в Україні.

20 вересня в рамках конференції "Натовський або позаблоковий вектор для України: перспективи та ризики" пройде "круглий стіл", присвячений ролі НАТО в реалізації геополітичних проектів США в Європі.

За підсумками своєї роботи конференція прийме звернення до міжнародної громадськості, в якому буде висловлена позиція учасників конференції з найважливіших питань, пов`язаних із необхідністю зберегти баланс сил в Євразії та попередити можливу дестабілізацію в Східній Європі й на пострадянському просторі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: